Sürekli fotoğraf isteyen erkek?

Gizli Üye
İnternette bazen yabancılarla konuşuyroum dilim gelişsin diye. Bi grubum vardı bide. Bitane erkek bahsettiğim gruptaki kızlardan konusma arasında foto istemişti. Bana gelince tepki vermemiştim, neyse işte o grupta kimse konuşmadı bir süre. Sonra bu bana özelden yazdı ingilizcesi de iyi degil ama translate falan hallediyoruz. 2-3 gün öylesine konusmalardan sonra bu yine foto mevzusunu açtı. Görmedim kendisini ama yakısıklı olduguna dair bi muhabbet gecmişti grupta. Bende kendimi begenmiyorum hani, istemiyorum atmak, dolandiriyorum lafı sürekli. Fakemisin diye kontrol ediyordur demeyin, sesli konuştuk çünkü.

Erkekler olarak niye bu kadar takıksınız görmeye? diyorum, görünüş herkes için önemli. Bir insan ne kadar iyi olursa olsun, çirkin olduğunda ona sen de bakmazsın, diyor.
Ya tamamda seninle bir gıdım flört etmeye çalışmamışım, üstelik dünyanın taa neresindensin, konuşçaksan konuş, konuşmayacaksan konuşma aw. İStemiyorum göndermek belli işte. Zaten muhabbeti ilerlettiği her kıza soruyor anladığım kadarıyla, kendini güzel bulan birileri gönderiyordur ona illaki. Bu kdar şekilciysen peşimi bırak, güzel değilim diyorum, önemli değil diyor. Ağlicam durumun komikliğine. :'D
En son beeeelki atarım ama şimdi değil, dedim.
Sabah yazmış yine bu. Günaydın deyip aramış beni. K. b. ödevim var şu an dedim. İyi şanslar ödevinde, teşekkür falan fıstık yine başladı Eeee foto? demeye jfsdlkfdsskdfljdl Allahım ya sabır
Engelleyemiyorumda cocugu, baglantılarım var, ne yapsamda atsam şunu başımdan. Kötü biri de değil kırmak istemiyorum
( bu arada konuyu nereye acsam bilemedim)
Sürekli fotoğraf isteyen erkek?
4
3
Görüşünü yaz