Sevgilim ben yazmazsam mesaj atmıyor cok geç cevap verıyor 1saat kadar instağramda aktif bakıyorum bana geç dönüyor?

Gizli Üye
2hafta önce sevgili olmaya başladık cıkma teklifi etti bana kendisi kabul ettim ama konu bulamıyoruz kendisi konuşmuyor yani fazla ben bişi söylüyorum cevap veriyor sadece ben yazmasam yazmıyor ama ben seninle hep konuşmak istiyorum diyor yazmasam konuşacagı yok Çok mutsuzum bu ilişkide arkadaslarım dalga geçtiler vıcık vıcık dıye göruntulu arayım dedim kabul etmedı bulusalım dıyorum soguk havaları bahane edıyor bı bahane buluor surekli ayrılmayacagıma söz verdim söz ver dedi ayrılırsam çok üzülür
Sevgilim ben yazmazsam mesaj atmıyor cok geç cevap verıyor 1saat kadar instağramda aktif bakıyorum bana geç dönüyor?
12
7
Görüşünü yaz