Kız aşık mı takıntılı bir psikopat mı?

Gizli Üye
Şimdi bir kız var sınıf arkadaşım az da olsa konuşurduk. Covid olunca görüşemedik işte 1 senedir. Normal bir kızdı. Akıllı, sevimli biri.
Konuşmalarımızdan birinde nasıl kızlardan hoşlandığımı falan sormuştu ben de anlattım işte sevimli, kısa küt saçlı, minyon, şirin giyinen vb.

1 sene sonra sosyal medyada gezerken bir baktım bunun resimleri full benim sevdiğim bir karakterin fotoları gibi olmuş. Ama ilk anlayamadım o kadar benzemiş ki. Aynısı olmuş kız. Bildiğin karakter canlanmış karşımda sanki.

İnternetten de benim nelerden hoşlandığımı falan görebiliyor yani stalk da yapmış baya. Sevdiğim dizi, film, oyun, kitap ne varsa bakmış hepsini de okumuş, izlemiş. Bildiğin korktum yani dediklerimi bu kadar ciddiye almasını. Bir yandan da içim ısındı çok uğraşmış.

Konuştuk baya iyi anlaşıyoruz. Ama ileride bir şey olur da ayrılırsam beni keser mi ki valla korktum. Yoksa kızlar öyle şeyler yapmaz mı?

Boyu kısa aramızda 25 cm ve 50 kilo fark var kesmeye çalışırsa kesemez sanki ama arkadan saldırırsa sıkıntı.
Onu beğenmemi istiyor normal
A seç
Sıkıntılı bir tip
B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Kız aşık mı takıntılı bir psikopat mı?
2
2
Görüşünü yaz