Karaktersiz hissediyorum kendimi sizce doğru mu yapmışım , ne olur okuyun?

Gizli Üye
5 yıllık sevgilisi olan kız sevgilisinden ayrılmadan beni garantiye alıp ayrılmış sonra tekrar onla konuşmaya başlayıp benle ayrıldı yani ortada aldatma söz konusu. Beni 5 yıllık sevgilisine rahatsız eden biri olduğumu aramızda hiç bir şey geçmediğini söylemiş. Çocukta beni dövmeye geldi bende kız beni dövmeye gönderdiği için intikam olsun diye yaşanılan her şeyi çocuğa anlattım sarılma öpüşme ye kadar sizce hata mı ettim yoksa onun yaptığının karşılığı mı oldu yorumunuz nedir?
Karaktersiz hissediyorum kendimi sizce doğru mu yapmışım , ne olur okuyun?