Erkek arkadaşımı görmeye gidicem ama böyle bi rüya ile gitmeli miyim?

Gizli Üye
selam bunu da daha önceden sormuştum ama cevap gelmedi hemen olayı özet geçiyorum ve açıkçası yerimde olsanız napardınız fikirlerinizi merak ediyorum. 8 Ocak tarihinde durup dururken uçak kazası gördüm rüyamda ben de hastane gibi bir yerdeydim hatta. Daha önceden de bu tarz kazalar rüyamda çok gördüm ama bu ayrıydı gerçekten korkunçtu çoğu kişi ölüyordu vs hatta bundan bi önce de arkadaşlarımla uçak seyahati yapıyorduk böyle 2-3 gün üst üste uçakla alaklı şeyler görmüştüm en sonuncu da o kazaydı. Ve o gün arkadaşlarıma bunu anlatırken şey falan diye konuşmuştuk acaba yakın zamanda uçağa falan mı bincem tarzı hepimiz belki de falan diyip geçmiştik. 9 Ocak tarihinde endonezya yolcu uçağı düştüğü haberleri çıktı ve kurtulan olmadı (tesadüf olabilir evet bu rüyamda birinin öldüğünü gördüm demek gibi bir şey her gün binlerce insan ölüyor tabiki ama okumaya devam edin) 25 Ocak tarihinde karantinadan bunaldığımın kötü etkilediğinin farkına varıp bindirelim seni uçağa arkadaşının yanına git dedi. Bilet bakıyoruz tabi vs bu haftaya ama ben rüyamı düşünüyorum böyle şok içerisindeyim sonra rüyamı anlattım onlara haklı olarak panik oldular izin vermediler akşam. Şimdi ise artık son kararını ver bu hafta bitmeden gideceksen git gitmiceksen konuyu da kapat diyorlar. Sizce napmalıyım aşırı ikilemdeyim korkuyorum tek binicem bir de..
Erkek arkadaşımı görmeye gidicem ama böyle bi rüya ile gitmeli miyim?
2
2
Görüşünü yaz