Her yazdığı cümlede canım bitanem diyen ve emoji kullanan erkek sıkıcı mıdır?

Gizli Üye
Bakın yazdığı cümlelerin %90 ı canım veya bitanem kelimesini içerir ve mutlaka sonuna emoji koyar ( şunlardan 😘❤😍🥰🌹). Eğer ben cevap verince emoji kullanmazsam sağol, günaydın, iyi geceler gibi kelimeleri öyle tek başına yazarsam ne o trip mi atıyon der hep.
Her yazdığı cümlede canım bitanem diyen ve emoji kullanan erkek sıkıcı mıdır?