Lütfen bana yardım edin sevgilim arkadaşi beni tecaviz etti kimseye söyleyemiyorum sevgilime söyleyim mi ne yapim acil yardım?

Gizli Üye
Sevgilim burda değil başka şehirde çalışıyor şu an
arkadaşları bana tecavuz etti sevgiml arasam kan çikar olay çikar lütfen yardım edin bana , telefonumu aldılar arayamadım kimseyi kapiyi üstüme kilitlediler lütfen yardım edin bana akıl verın sevgilim samimi arkadaş var ona anlatsam herşeyi doğru olur mu? Akıl verin
Lütfen bana yardım edin sevgilim arkadaşi beni tecaviz etti kimseye söyleyemiyorum sevgilime söyleyim mi ne yapim acil yardım?