Evliyim netten tanıştığım birine aşık oldum çok acı çekiyorum?

Gizli Üye
Merhabalar 13 yıllık evliyim bir çocuğum var. Eşimle uzun süreli olarak sıkıntılarımız var. İlgisiz biri. Soğuk biri. Odalarımız dahi ayrı. Bir evi paylaşan iki ayrı ev arkadaşı gibiyiz. Son beş yıldır böyle. Aramızda duygusal olarak hiçbir şey kalmadı. Oda bende çocuk için bir arada kaldigimizin farkındayız. Yaklaşık iki yıldır bi oyun sitesinden tanıştığım bekar biriyle sosyal medyadan iletişim halindeyim. Boş kaldığım her vaktimi onunla geçiriyorum onunla konuşuyor derdimi sıkıntımı huzursuzlugumu yanlızligimi herşeyimi ona anlatıyorum. Benim evli olduğumdan çocuğum olduğundanda haberi var. Farklı ülkelerde yaşıyoruz henüz yüzyüze gelip görüşmedik. Sosyal medya üzerinden gördük birbirimizi. Yüzünü gözünü elini ayağını ailesini hayatını TC kimlik numarasına kadar biliyorum. Boşanıp yanına geleyim dedim ben yuva yıkan biri olamam seni kabul edemem bu vicdan azabıyla yaşayamam hayatını bozmak istemiyorum dedi. O böyle derken ben onsuz olmak istemiyorum artık. Aklım fikrim ruhum zihnim hep onunla onda yaşıyor. Ne yapmalıyım bilemiyorum. Herşey karmaşık. Belkide birilerine anlatıp rahatlama ihtiyacından dolayı yazdım bunu buraya.
Evliyim netten tanıştığım birine aşık oldum çok acı çekiyorum?
26
10
Görüşünü yaz