Kızlar, Benimle kendisi bitirdi gitti şimdi neden böyle yapıyor sizce?

Gizli Üye
İki sene önce bitirdik sevgili tam değildik ama benim ona uzun zamandır aşık olduğumu biliyordu söyledim de biliyorum dedi olmaz dedi bunu demesine rağmen yanımdaydı oldu gezdik ettik filan geçen senede iyidik derken bana konuşmaları değişti hergun kendi arıyordu yazmamaya başladı meğer birisiyle konuşmaya başlamış öğrendim bende buldum o kişiyi ekledim ağzını aradım doğruladı benimle flört etti bana ayarla onu dedi bende ağzıma geleni dedim engelledim o kişiyi sonra oda gidip ona demiş seni tanıyan biri seni bana kotuluyor demiş sabah bir uyandım benim hayatıma karışamazsın filan demiş engellemiş beni numarasıda değiştirmiş herkesede ona vermeyin demiş buldum sonra ben numarasını ama yazamadım Instagramda tarih atmış öyle gördüm yazamadım ilişkisi var diye sonra aradan zaman geçti beni bunun sevgilisi aradı beni siz aradınız özelden sevgilin seni aldatıyor dediniz dedi bende sevgilin kim dedim onun adını söyledi bana ne alaka kardeşim sen kimsin ben seni aramadım dedim haber gönderdim beni nasıl aratır diye ben vermedim numarasını diyormus ailem de öğrendi ailesini aradı onlara söyledi işte bizim numaramızı niye verip aratıyor diye işler karıştı sonra iki hafta sonra bir baktım tarih silmisler ikiside sevgilisiyle Instagramda ayrılmışlar herhalde niye böyle yapıyor bana anlamadım
Kızlar, Benimle kendisi bitirdi gitti şimdi neden böyle yapıyor sizce?
1
Görüşünü yaz