Haksız mıyım kızlar?

tahammulyok
Erkekler dokunmadan sevmeyi bilmeyen, kendi istediğini istediği zaman istedği kişiyle yaapan ama namuslu kız arayan , aklından cinsellikten başka birşey geçmeyen, yaratıklar.
Benim hayatımda kimse yok. Ama kimle tanışsam öyle. O yüzden kimse ile konuşmak görüşmek istemiyorum.
Çok nadir de olsa adamlar var. Söz ettğm kısmı öyle olan erkekler üstüne alınsın. Hesabımı silmeden içimi döktm. Defoluyorum. Kızlar sizde yapıp yapıp ağlamqyın. Annenizin babanızın yüzüne nasıl bakıyorsunuz. Sizleri okuyo bilirken ne zorluklarla yetiştirrken siz yatma kalkma derdindesn. Zengin koca yerine meslek edinin. Namusunuzla yaşayın.
Güncellemeler:
5 ay
İnsanları hayata küstürmeyin. Sitedeki çoğu erkek temiz kız olamadığından yakınıyor, kızlar da cinsellk dışında önem verilmedğinden.
5 ay
Bi gün yok olup gitecğinizi hatrlayın. Ve vazgeçin sadece insan olun. Burdaki iğrenç aldatma himayelerinden ve saçma sevgili baştan çıkartma soruların dan tiksindim. Böyle insanlarla aynı yerlerde dolaşmaktan ve kadınlığmdsn utanıyorum. İğrençsiniz. Aileniz de umrunuzda değil. Bomboş insanlarsınız
Haksız mıyım kızlar?
12
5
Görüşünü yaz