Karım bakire çıkmadı ne olcak?

Gizli Üye
İş ofisindeki bir kızla tanıştım ve evlendim 3 gün önce.. İlk 4 ay önce tanıştığımız sıralar konusu açıldı, eski sevgilinle ne kadar ileri gittin dedim laf arasında, bana hiç dokunmadı dedi, kimseyle birlikte olmadım demişti bir arada, bende ona eğer olduysan söyle şimdi birşey demem, sonradan öğrenirsem kötü olur dedim yok öyle birşey dedi, perşembe günü evlendik, persembe günü eve geldiğimizde konuşmam lazım dedi söyledi birdefa olmuş sevgilisinden ayrılmış. Ama bu da yalandır. Yüzüne bakamıyorum bile kandırdı salak yerine koydu. güzelde değildi huyunu karekter ini sevmiştim ama yalan söyledi. Başta söyleseydi. Kabullenirdim ama kandırdı. Evde durmadan aglıyor. Artık affetmem onu annemin, arkadaşlarımın dedikleri aklına geliyor. Birtane Arkadaşım hep görücü usulü evlen kıza birisi kefil oluyorsa namuslu aklı başında çıkar diyordu. Ben ise hep görücü gittiklerimi reddettim ısınamadım diye yaş 34 oldu 1 defa nişan attım. Ve boşancam. Sevemiyorum artık. Güvenim kuruldu. 2-3 ay sonra boşancam :( annem haklıymış hiçbir kıza tanışmak için fırsat vermedim hep bir kusur buldum. Kusur bulmasaydm keşke kaderim böyle olmazdı :( Bu yaştan sonra da evlilik olmaz. Üzüldüğüm şey baba olamıcm
Karım bakire çıkmadı ne olcak?
6
12
Görüşünü yaz