Adetlerimize göre bilezik istemiştim kaynanam eksik almıştı almak için söz verdi bende görüşmüyorum haksız mıyım?

Gizli Üye
Kaynanamın durumu kötü değil önce onu söyliyim zaten oğlunu evlendirdi kocasıyla kendisinin emekli maaşı var ayrıyeten kocası çalışıyor o maaşta var evde kendi evleri. Herneyse ben düğünümde 7 bilezik gerdanlık seti 30 bin tllikte yüzük istedim yüzüğü aldılar gerdanlık setini aldılar ama 4 bilezik taktılar. 4 bilezik bizim adetimizde olmaz 7 bilezik lazımdı. Bende bunu düğün günü görünce eve girmem dedim ondan öncede bazı istediklerimi yapmamışlardı. Kaynanamda orda söz verdi tamam alıcam sana diye almadı. Bende yakın bir zamanda öğrendimki benim eltim meğer kaynanama eğer ona bana taktığınızdan fazla takarsanız görüşmem hiçbiriyle demiş. Bunu duyunca bende alana kadar görüşmem dedim eşime. Şimdi görüşmüyorum. Eşimde ben kendim alıcam dedi kabul etmedim kesinlikle yarında annesine söyleyecek bunu. Aldıracağım o bilezikleri.
Adetlerimize göre bilezik istemiştim kaynanam eksik almıştı almak için söz verdi bende görüşmüyorum haksız mıyım?
10
7
Görüşünü yaz