Gerçekten beni affetmesi için çaba sarfetmelimiyim?

Gizli Üye
Sevgilim erkek arkadaşına benim numaramı verdi benim haberim yokken. Bu kişi beni 5 kere falan aradı açmadım meşgule attım. Daha sonrasında whatsaptan mesaj attım merak edip. Sorular sordum NERDEN tanıyorsun diye. Benim hakkımda birçok bilgiyi bilmesine şaşırdım ve daha sonra profil resmine bakınca sevgilimin arkadaşı olduğunu anladım. Neden böyle bir sey yaptınız dedim arkadası alkolık cktı ve saçma sapan cevaplar verdi. Benim konuşmamam lazımdı evet o ayyasla hata yaptım. Ama mesafemi korudum samimide olmadım. Uyandığımda hemen attım ekran görüntülerini sevgilime. Böyle böyle arkadasın yazıyor diye. O da beni her yerden engellemiş. Hiç tanımadığın biriyle konusuyosun güzelce demis bitsin demis. ben olaya anlam veremedim. Bu sebeple neden ayrılınırki? Hiç mi sevmemiş bu çocuk ilk kavgada ayrılığı basıyor. Hem oyun oynanan kişi benim. Piyon olarak kendini kullandıran onun arkadası ve Şu an hala araları iyi. Bana kasıtlı yaptılar gibi geldi ayrılma bahanesi bulmak için. Sizce neden nasıl. Her yerden engellemiş işyerinde uğrayıp sevgilimle konuşmaya gitsemmi yanlış anlaşılma olduğunu. Geri barışmak istiyorum çünkü seviyorum onu.
Gerçekten beni affetmesi için çaba sarfetmelimiyim?
6
6
Görüşünü yaz