Evlenip boşandığım icin illa boyle biriyle mi evlenmem gerekiyor?

Gizli Üye
Ben yanlis bir evlilik yaptım. Gercek yuzunu evlilikte gördüm. 5 ay sonra boşandım. Yani sadece 5 ay evli kaldım. Şu an hayatima giren erkeklerden bir sey saklamak istemedigim icin en baştan basimdan kisa bir evlilik gectigini soyluyorum ama yuzleri degisiyor. Kimi sadece takılmalık gormeye basliyor. Ya da 3 aydir gorustugum kisi bunu ogrendikten sonra aramaz sormaz oluyor. Nedir bu yargı? Evlenip boşandım cinayet mi isledim nedir bu tepki? Esim ilkimdi ayrica. Ondan once bir sey yasamadim. Onla bunla yatip kalkan, ama zarı duran kizlar sirf zari var ve bekar diye evlenebilirken. Ben evlenip bosandigim icin, sadece tek bir kisi yani esim olan, helalim olan kişiyle yattigim icin millet yuz eksitiyor. Ne bu ayrımcılık. Ne bu igrenclik? Bundan sonra soylemeyeyim aram bozuluyor diyecegim ama beni kabul eden boyle kabul etsin istiyorum. Bunu ogrendikten sonra tavirlarina da ayri sinir oluyorum. Simdi 5 ay evli kaldim diye illa boyle biriyle mi birlikte olmam gerek? Cocuk yok bir sey yok. Bende basindan evlilik gecen biriyle mi olmak zorundayim, cocuklu olan biriyle falan. 5 ayda toplasan 6-7 kere birlikte olmusuzdur bu mu sorun ediliyor? Bekar kizlar kac erkekle, kac defa birlikte oluyor sorun yok ama evlenip kendi helalinle olunca sorun oluyor.
Evlenip boşandığım icin illa boyle biriyle mi evlenmem gerekiyor?
24
9
Görüşünü yaz