Sadakatsiz dizisindeki volkan ile aynı sorunu yaşıyorum?

Gizli Üye
Saçma gelebilir ama sadakatsiz dizisindeki volkan aynı anda hem karısı asyayı hem de sevgilisi derini seviyordu. Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Kocam fatih ile 2018 haziran ayında evlendik. Özel bir hastanede dermatoloğum. Korona yüzünden de uzun süredir günde 3-5 hasta kadar geliyor en fazla. Diğer meslektaşlarım ile de hastalarımızın olmadığı zamanlarda kafetaryada otururuz. Patoloji bölümünden bir çocuk vardı onla da ara ara karşılaşırdık. Bir süre sonra anlaşmaya ve yakınlaşmaya başladık. Başlarda kendimi tutmaya başladım ama kocamla bir süredir bazı sebeplerden dolayı aramız biraz açılmıştı ve patoloji bölümünden “o bey” ileyken de gerçekten çok mutlu hissediyordu o yüzden birlikte olmayı kabul etmiştim ve bu yaklaşık 2 aydır sürüyor. 2 ay olmasına rağmen ona garip bir şekilde çok bağlandım ve sanki yıllardır berabermişiz gibi hissediyordum. Ara sıra ortak olan boş saatlerimize hastane dışına çıkar onun evine giderdik. Bizim eve gidemezdik çünkü eşim bazı günler çok erken evde olabiliyordu. Eşime gelirsek onu da çok seviyorum sevmesem neden evlenirdim ki zaten. O kadar karmaşık bir durumdayım ki. İkisi arasında bir seçim yapmam gerekirse bir seçim yapabilmem mümkün değil. İkisi olmadan da olmuyor ne yapmalıyım? Lütfen saygı çerçevesi içinde belirtin görüşlerinizi çünkü gerçekten ciddiyim ki böyle bir şeyin de şakası olmaz görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.
Sadakatsiz dizisindeki volkan ile aynı sorunu yaşıyorum?
10
3
Görüşünü yaz