Eşimi aldattım ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Eşimle çocukluktan beri birlikteydik.27 yaşındayız 6 yıldır evlyiz. Evlenince çok sorunlar yaşadık aile maddi manevi. Ama ben seviyodum sadece bana çok ilgisizdi ve ilgisini sevgisini gördgm de hiç birseyi sorun etmyecegmi neler bekledgmi hep anlatrdm oda bnden ne bekliosa yapacgmı söylerdim ve kendimce yapardım. Beni hiiç umursamadı hep tamam dedi geçti. Cinsel olarak hep çekingenlik vardı zaten sorunlardan ötürü kendimizi veremezdik bile. Derken çocuk oldu hersey harika olacak dye beklerken ağır lohusa depresyonu geçirdim o ve ailesi kendi ailem herkes yalnız bıraktı beni. Terapi almya başladım iyi gidiyordu zaten duygusal zekası yüksek briym kendmi toparlayıp kendmi önemsedim. Ağır da bir çocukluk geçirmştm. Artık kendime iyi gelen şeylere odaklanıp beklentiyi azalttım. Kpss için dershaneye basladım. Ve orada bieine aşık oldum 2 kez de brlikte oldum. O da sevdi ama nişanlıydı zaten imkansızdı. Ben kesinlikle onunla giderdim kendmi buldum sandım iki aynı ruh gibiydik sonuç olarak o bir hayat kurdu mecburum ve bu şekilde devam edelim dedi kabul etmedim ama çok acı cektm. . Bu süre de yani 3 sene eşimle asla brlikte olmadım. Oda ısrar etmedi. Bunu yaptıysam boşanmam gerekir ama yapamıyorum. Karı koca da olamıyoruz ne beyin olarak ne ilişki olarak çok çıkmaza girdim. Brkere evlendin birkere de aşık oldun tamam artık hayatına çocugunla devam et dyorum. Ama evde uyum içindeyiz çocukta büyüyor asla kavga yok fakat olması gerekenler de yok. Sanki 3 kardeş olarak aynı evdeyiz. Ne yapmalıyım..
Güncellemeler:
2 gü
Bazılarına teşekkür ederim ama kendi sorunumdan daha çok aşırı önyargılı ve sadece yargılayan insanlara hayretle cevap verdim. Bu zaten tasvip edilmez utanç bir durum ama ben bu süreçte ne yapmam dogru olur dedim. Utanç kısmı sadece şu''ben birine yalan söylemiş ve ihanet etmiş olamam''dır. Adam öldürmedim zaten kendimce zor savaşlar vermişim neden sizle savaşmak zorunda kaldım anlamadım. Çocgum için saglıklı yol arıorum sevgisizliginzn acısını buralardan cıkarmayın lütfen.
Eşimi aldattım ne yapmalıyım?
102
37
Görüşünü yaz