Eşim neden bu kadar ilgisiz?

Gizli Üye
Arkadaşlar merhaba. 14 aylık evliyim. Eşimi çok seviyorum. Severek evlendik. Ama son zamanlarda bi değişti. Böyle nasıl desem ilgi alaka aramızda sohbet muhabbet olmamaya başladı. İşten gelince sarılıp öpmek istiyorum hoşgeldin anlamında. Ama dur dur dur diyo. Gidip üzerini değiştirip oturma odasına geçip uzanıyo. Dün mesela. Yine aynısı oldu. Yemek hazırlıyodum ben. Gitti uzandı. Gittim neden yanıma gelmiyorsun dedim. Cevap vermedi. Zaten çoğu zaman doğru düzgün cevap vermez bana. Her konuştuğum havada kalır. Bekledim bi süre bi soru sordum dedim yine sessizlik. Bi 15-20 saniye sonra yorgunum dedi sadece. Çoğu akşamımız böyle nerdeyse. O işten gelir oturma odasına uzanır. Yemek hazır olunca ben çağırırım onu. Gelir yemek yerken video açar. Yemeğini bitirince sigara içer. Sonra gider uzanır. Mutfağı toplayıp bende giderim yanına. Çaylar bittikçe kalkar çay doldurum. Sonra yatmaya gideriz. Ben böyle olmasını istemiyorum. En basitinden günün nasıl geçti diye bile sormuyo. Tamam kafası dolu biraz sıkıntılarımız var, maddi sıkıntımız var biliyorum. Ama ben onun yanındayken nasıl huzurluysam her şeyi bi kenara bırakabiliyosam onunda yapmasını istiyorum. Her şeye rağmen ben onun yanındayım. Bunu oda biliyo. Öyle kendine bakmayan bi insanda değilim. Çalışıyorum zaten. Her gün güzelce giyinip makyajımı yaparım. O ne istiyorsa akşam yemeğine onu yaparım. Her gün sorarım ne yapayım diye. Pancake seviyo diye her pazar kahvaltısına pancake yapıyorum. Akşam güzel giyinip karşıladığımda bu ne hal diyo. Evlilik yıldönümümüzü bile unuttu ben yine bişey demedim. Canın sağolsun biz mutlu olduktan sonra günlerin önemi yok dedim. Çocuğumuz yok şu an. Beni aldattığını düşünmüyorum. Şayet öyle bi insan olmadığına inanıyorum. Bu konuları onunla konuşmaya çalışınca ben abartıyo oluyorum. Oflayıp pufluyo. Ne yapacağımı inanın ki bilmiyorum. O kadar doluyum ki içim yanıyo resmen.
Eşim neden bu kadar ilgisiz?
44
11
Görüşünü yaz