Ceza hukuku hakkında bilgi verir misiniz?

Gizli Üye
Abim bir suç işledi. bir kadını ölümle tehdit etti. kıskançlıktan yaptı. kadını seviyordu. dakikalar sonra kadının numarasını birine verdi ve adama kadının eşya teslimi bahanesi ile adresini sordurdu. kadın inanmadı. keşke mesaj atmasalardı. eşya bırakma bahanesiyle ısrar etmiş. kadın güvenmiyorum size yazmış hatta. bu mesajları kanıt gösterip ikisini de savcılığa şikayet etti kadın. bizimkiler birbirlerini tanımadıklarını söylerlerse de savcı hts raporlarından irtibatlarını çözmüş. şimdi olay çözüldü. abim çok pişman. kadından özür dilemiş. kadın insafa gelmiş ve uzlaştırmaya giderse kabul ederim. başka da bişey yapmam demiş. bu dosya uzlaştırmaya gider mi ki? izinsiz numara paylaşımı söz konusu.
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar yanlış kategoride sordum. ama kadınla abim birbirini seviyordu. burası da uygun.
Ceza hukuku hakkında bilgi verir misiniz?