Kızlar, Sevdiğinden soğuyan bunalan sıkılan kızlar?

Gizli Üye
Giden geri gelir mi? Arkadaşlar ayrıldığımız yüz kızartıcı bir şeyden değil ısrar sıkma bunaltma ve benden soğuması bu nedenlerle ayrıldı açıklık getirirsem kavgamız ısrar yüzünden çıktı hata mı anlayıp sıktım barışmak için herkese yazdım yardım istedim arkadaşlarımıza arkadaşlarına bu nedenlerin birleşimi ile benden soğumuş öyle dedi yani dipnot ( 1 seneden fazla beraberlik kafama takılan tek şey ablamada yazdırmıştım sonrasından ablam pişman olursan dönme vs kendi kafasına göre bişiler yazmış ama içinde kötü niyet yok ve arkadaşlarına yazarken öğrendi beni aradı şikayet eder gibi söyledi seni sevmiyorum istemiyorum gibisinden konuştu ne yapsam ters tepki bana yoz elektrik olarak döndü sizce döner mi ya da neler yapmam lazım heryerden engelledi yazarsam daha çok ters tepiyor çok değişik bir durumun içindeyim bana alışkanlığımsın dedi ben ne yapacağımı bilemiyorum yardımcı olur musunuz gerçekten giden geri geliyor mu bugun kpss sınavım vardı yazmadı :( şu an 8 kasımda doğum günüm var ne olacak ne bitecek bilemiyorum ne yapacağımıda şaşırdım yardım edin lütfen
Kızlar, Sevdiğinden soğuyan bunalan sıkılan kızlar?
2 Görüş