Parasızlıktan sevgilimle evlenemiyoruz, her şeye rağmen evlilik macerasına atılmalı mıyız?

Gizli Üye
Sevgilim kolluk kuvveti mensubu , borcu biraz fazla, artık biliyorum neyin ne olduğunu. evlilik konusunda bazen şakalaşıyoruz, o diyor evli olsak parasızlıktan TV yi satardık, bazen gelirdim parasızlıktan köpeği sen pişirir yemek olarak yerdik falan diye böyle maytap geçiyoruz birbirimizle, ben yine bir şaka yaptım evlilik üzerine, bana dedi ki saka yapıyorum diye evlilik düşünmüyorum sanma seninle, ben seninle ciddi düşünüyorum o yüzden sana dokunmaya kıyamıyorum bile dedi. Zaten önce de dedi bana evlenmeden sana dokunmam diye, dokunmuyor hatta yakam açılsa tşhortü çekip kapatıyor yakamı. O biraz çocuksu oluyor yanımda markette de yine böyle beraber şakalaşırken çocuğun birisi bizi gösterip evliler galiba dedi, bizde birbirimize bakıp gülümsedik, oda evlenmek istiyorum seninle dedi. Sonra maaşından para kalmadığını falan konuştuk, evlilik şu zaman çok zorr bırak düğünü altın alacak param yok dedi, bende bu evde yaşarız dedim, evi 1+1, düğün istemiyorum dedim oda evlenince öyle olmuyor o işler dedi. Ben herşeye razıyım onunla, hani altın para pulda istemiyorum, herşeye razıyım. bende atanırsam zaten çok rahat ederiz, bunu ona nasıl kabul ettirebilirim herşeye rağmen onunla olacağıma?
Parasızlıktan sevgilimle evlenemiyoruz, her şeye rağmen evlilik macerasına atılmalı mıyız?
56
50
Görüşünü yaz