Kiz arkadaşımı çok şişman yapmak istiyorum onu sismanladikca daha cok seviyorum benim icin kilo alıyor ilerde pişman olur muyuz?

Gizli Üye
sevgili olduğumuzda 167 boya 54 kiloydu normalde sisman kızlara yaklaşirdim ama farkli bi çekime kapıldım onda. ama sonradan kilo da alsa ne guzel olur diye dusunmeye başladım. Sevgilim karantinanin evde kaldigimiz ilk dönemlerinde benim kilolu sevdigimi bilmeden 3 ayda bi 6 kilo alip 60 kilo oldu bulustugumuzda gördüğüme şok oldum ama bi yandan da çok sevindim. ben pek böyle şeyleri açmadığimdan biraz cekingendim o da kilo aldigi icin utaniyordu beline falan dokununca çekiniyordu aramiza sogukluk mu girdi diye sorunca kilo aldigini itiraf etti. ben de fark ettigimi ve hoşuma gittigi icin dokunmak istedigimi soyleyiverdim. onceden hic karninda yag yoktu nerdeyse. Ama 60 kilo oldugu zamanlar artik parmaklarimla sikistirinca ufak bi tutam yag gelmeye başlamıştı elime. yavas yavaş alıştı kilosundan keyif almam onun da hosuna gitti. haziran ayinda bunlar olunca diyet yapmaktan vazgecmis ve hatta ben seviyorum diye kendince daha serbest bi yeme duzenine geçmiş. Yazin daha sık görüşmeye başladık biraz bu karantina olaylarini salıp. temmuz ayi geldiginde o incecik beli baya gobek olmustu 3 ayda 6 kilo alan kiz 1 ayda 5 kilo daha almis benim yüzümden toplamda 11 kilo alinca tabi ben de kayitsiz kalkamadım iliskimiz cok farkli ve guzel bi evreye girdi gercekten benim açımdan fiziği çok güzel bi sekil almaya başlamıştı en çok gobekten aliyordu ama kalcasi ve bacaklarında ki tombullasma da dikkat cekmeye başlamıştı eski pantolonlarını deneyip basenlerinin yarisindan yukari çıkmadığını gosteren fotograflar atiyordu whatsapptan. kilosuna olan bu ilgim kendini baya kaptirmasina sebep oldu sanırım artık kasti olarak sismanlatiyordu kendini ki temmuzun sonunda kilosu 73 olmustu 1 ayda 8 kilo aldi ilk tanistigimiz zamanlardan 19 kilo daha agirdi. vücudundaki degisimler kiyafetlerinin dar gelmesi ve aramizda benim acimdan bir sır kalmaması cok hosuma gidiyordu ama boyle boyle kilo alarak Şu an 93 kiloyu buldu. hala cok seviyorum hatta kilo aldikca daha cok begendigim bi hal aliyor vücudu ama sağlığını kötü etkiler diye korkmaya başladım biraz ben gaz vermis oldum 7 aydir beraberiz ilk 2 ay zayif kaldi ama sonradan benim yuzumden 39 kilo aldi su ana kadar. ne onerirsiniz? onu durdurmali mıyım? yoksa anı mi yasiyalim?
Kiz arkadaşımı çok şişman yapmak istiyorum onu sismanladikca daha cok seviyorum benim icin kilo alıyor ilerde pişman olur muyuz?