Sevgilim bana saldırdı ayrılmalımıyım haklımı sizce?

Gizli Üye
Eskiden tanıdığım biri vardı cinsel ilişkiye girmiştik bir kere ama sonra pek görüşmedik benim şu an bir sevgilim var 5 aydır birlikteyiz gayette iyi gidiyordu ilişkimiz daha önce ilişkiye girmedik bi kaç kez yakınlaşmamız olmuştu ama ilişkiye girmedik soyunmadıkta bakire olduğumu söylemiştim gerçeği söyleyecektim ama bunu ilk başta söylemek istemedim ilişkimiz ilerledikten kendimi hazır hissedince ve bana ön yargılı davranmayacağını düşündüğüm zaman söylemek istedim. Sevgilimin bir arkadaşıyla buluşucaktık dün arkadaşının sevgilisine vardı yanında kızda sevdiğim bir kızdı çok tanımıyorum ama kızı bu kızın arkadaşıymış meğer yanlarında getirmişler çok sinir oldum onu görünce fakat bir şey yapamadım tanımamazlığa verdim konuştuk falan onunla hiç konuşmadım sonra sevgilim lavaboya gitti tam biz kalkıcakken o da onun arkasından gitti herşeyi anlatmış üstüne bide yok kaşar yok bilmem ne falanda demiş sevgilim çok sinirli bir şekilde yanımıza geldi onun arkasından oda geldi dudağı şişmişti sevgilim kolumdan tuttu arabayı bindik gittik onlar orada kaldı arabada baya bağırdı küfür etti bana ben ona anlatacağımı söyledim dahada bağırmaya başladı sustum biraz gittik sessiz bir yerde arabayı kenarı aldı bana saldırdı zorla öpmeye üstümü çıkarmaya çalıştı en son tokat attım geri çekildi yol boyunca hiç konuşmadık evime bıraktı beni gitti dünden beri hiç arayıp mesaj atmadı özür dileyip onu affetmelimiyim ayrılmalımıyım
Güncellemeler:
6 ay
Güncel
Sevgilim bana saldırdı ayrılmalımıyım haklımı sizce?
8
5
Görüşünü yaz