Bir kadın ayrılmamak için neden direnir?

Gizli Üye
  • 10 aylık evliyim istemedigim bir evlilik yaptım ailemin isteği ile. Yurt dışında okudum ben oradan aşık olduğum biri vardı. Ayrılınca bunalıma girdim toparlayamadım. Aklıma koydum beni sevenle evleneceğim. Neyse gittik istedik, aldık falan. İyi kız yalan yok. Güven veriyor insana. Ben bu dönemlerde diğerini hala düşünüyordum. Her caymaya çalıstığımda ağladı, zırladı. Söyleyemedim işte sevmiyorum diye. Bir yandan da aileler var arada. Herkes üstüme gelecek diye ne yapacağımı bilemedim. Benim kızı sevdiğimi anladığı halde yine caymadı. Ben aciz kadın sevmiyorum. Annem de öyleydi her şeye göz yumardı. Bu sevgi değil, hırs bence. Çünkü bana sahip olmak istiyor. Diğer kızın yanına gittim evlenmeden bana Türkiye'ye gelemeyeceğini söyledi. Sonuna geldim ve evlendim baştan doğru gitmeyen şeyler daha yanlışa gitti. Simdi çocuk yapmak istiyorum diyor. Ben istemiyorum diyorum. Cocuk olunca onunla kalacağımı düsünüyor. Ben onu arzulamıyorum bile yatmıyorum, kaçıyorum. Hep diğerini düsünüyorum. Bu kadına iyi yolla anlatamadım, nasıl anlatayım. İkimizinde hayatı mahvolacak?
Bir kadın ayrılmamak için neden direnir?
36
15
Görüşünü yaz