Sevgilim sürekli takıntılısın diyor. Onu çok fazla incitmeden durumu nasıl anlatabilirim?

Gizli Üye
Bana uzun süre cevap vermiyor ve sorduğum da sen cidden takıntılısın diyip duruyor. Tek yaptığım onu merak etmek bu kadar. Kalbimi kırıyor ama anlamıyor ben de onun kalbini kırmak istemediğim için hep alttan aldım ama bu sefer gerçekten sınırını aştı.
Sevgilim sürekli takıntılısın diyor. Onu çok fazla incitmeden durumu nasıl anlatabilirim?