Eşim bebeğimizi sevmiyor mu?

Gizli Üye
9 aylık bebeğimiz var eşimle severek evlendik beş yıl çıktıktan sonra, 3 yıldır evliyiz. Bebeğimizle ilgilenmeyi pek sevmiyor sanıyordum başlarda ama galiba artık ilgilenmeyi değil, bebeğimizi sevmediğini anladım :( Çalışıyorum yorulup geliyorum bahanesiyle ilgilenmiyor sevmiyor oynamıyor.. Yemeği hazırlarken kucağına veriyorum sonra ağlama sesi geliyor gelip neden ağlıyor diye bakıyorum çocuk koltukta tek başına yatıyor eşim bırakıp içeri gitmiş :( Bugün çok ağladım sebebini sordum neden böyle yapıyorsun sevmiyor musun dedim saçmalama o benim canımdan bi parça niye sevmeyim dedi kestirip attı. O zaman beni sevmiyorsun demek ki, beni sevmiyorsan bunu çocuktan çıkarma ondan soğuma ayrılalım ama sev onu görüş sürekli ilgilen dedim kızdı seni sevmesem o kadar sene çıkar mıyım peşinde koşar mıyım evlenir miyim dedi. O zaman neden ilgilenmiyorsun dedim yoruluyorum işte o yüzden dedi saçma saçma düşünme dedi kestirip attı. İlk defa bugün öptü uyuttu bebeğimizi dokuz aydır :( Çevrenizde hiç böyle olan ama düzelen birini gördünüz mü?
Eşim bebeğimizi sevmiyor mu?
4
6
Görüşünü yaz