Sevgilimin en yakın erkek arkadaşı ne yapacağım?

fbalex
Merhabalar kiz arkadasimla uzun bir suredir beraberiz iliskimizde her anlamda hersey mukkemmel gidiyor ikimizde birbirimize cok bagliyiz. Ailelerimizle cok iyi anlasiyoruz gelecek hakkinda planlarimiz var. Ancak kiz arkadasimin en yakin erkek arkadasi hatta arkadastanda ote oldugu bir cocuk iliskimizin ilk zamanlarinda bana ve kiz arkadasima cok zorluklar cikartti bana agir kufurler etti kiz arkadasimi benden sonra uzmeye basladi acikcasi bizi ayirmaya calisti. Sevgilimle arasini bozdugumu onu elinden aldigimi dusundu hep beni arkadaslariyla bir olup dovmekle tehdit etti bize beddualar etti. Bende sirf sevgilim uzulmesin diye hep alttan aldim sesimi cikartmadim tatsizlik olmasin istedim cocuk şu an duruldu biraz kiz arkadasimda mesafe koydu arasina onunla. Ama hala arada onunla gorusmeye devam ediyor hala konusuyor ve bunun beni rahatsiz ettigi bildiği halde kiz arkadasim hala devam ediyor. Kiz arkadasim yapisi geregi asiri kiskanc ben hareketlerimi ona gore kisitliyorum uzulmesin diye bende kıskancim ama o cocukla arkadasligini bitirmesini isteyemiyorum benim yuzumden arkadasini kaybetmesin diyorum bir yandanda deli gibi kiskaniyorum onunla konusmasini yediremiyorum. Ne yapmaliyim bilmiyorum icimi bosaltmak icin yazdim bunlari
Sevgilimin en yakın erkek arkadaşı ne yapacağım?
7
3
Görüşünü yaz