Sevdiğine mektubu ulaşsın diye 25 kuruşluk pul için 2 saat hamallık yapan adamın ki sevgi ise şimdikiler ne oluyor?

fouryou06
Sevdiğine mektubu ulaşsın diye 25 kuruşluk pul için 2 saat hamallık yapan adamın ki sevgi ise şimdikiler ne oluyor?
Terk etmedi sevdan beni,
Aç kaldım, susuz kaldım,
Hayın, karanlıktı gece,
Can garip, can suskun,
Can paramparça…
Ve ellerim kelepçede,
Tütünsüz, uykusuz kaldım,
Terk etmedi sevdan beni…

Allah herkesi Ahmet Arif gibi sevenlerle ve gönlü güzel insanlarla karşılaştırsın.
Dünyada iz bırakanlar ve gönülleri fethedenler asla ölmezler...
Sevdiğine mektubu ulaşsın diye 25 kuruşluk pul için 2 saat hamallık yapan adamın ki sevgi ise şimdikiler ne oluyor?