Benimle konuşmasını nasıl sağlarım?

Asiltendon123
4 sene öncesinde aynı dershanede tanıştık onun bana sürekli bakması sonucunda. Benim ilk tepkim" bu çocuk ne bana ne bakıyor salak salak "olmuştu. Sonra benimle konuşmak istediğini falan söyledi tanışmaya çalıştı öyle devam ettik ve başta işim olmaz, bakmam dediğim çocuğa aşık oldum. 😂Her şey çok güzel gidiyordu bana sürprizler yapıyordu en yakın kız arkadaşıma mesaj atmış nelerden hoşlanır, hangi erkek davranışlarını sever, sence ne yapmam lazım falan diye. O mesajları da gördüm baya sormuş arkadaşım da bana soruyor ben de anlamamış gibi söyledim. Ve bunların hepsini yapmaya başlamıştı 😂Sonra ufak tefek atışmalarımız olurdu tatlı tatlı. İşte bunu bahane ederek beni hep bir yerlere çağırırdı. Seninle konuşmak istiyorum, seni üzdüm mü kırdım mı diye. Yok işte mangal yapalım yok şunu yapalım. Sürekli bir şey arkadaşlarımızla toplu olarak da çağırıyordu, baş başa olarak da. Ben maalesef hiçbirine gidemedim, ailem çok baskı yapıyordu o dönem dershaneden sonra özel dersim de vardı bunlar dışında dışarı çıkamıyordum. Bu sefer o da yanlış anladı bu durumu. Onu sevmediğimi falan düşündü bence "sen he de diye kaç takla atıyoruz görmüyor musun üzme bizi, üzme beni" yazmıştı hiç unutamıyorum. Herkes o çağırmalarının sebebini bana açılması olarak düşündü. Hani ortam oluşturuyor e seviyor da herkes farkında açılacak yani diye düşünerekten. Neyse 1 sene falan oldu dershanenin sonlarına doğru geldik ve birden benden uzaklaşmaya başladı her zaman gözlerimin içine bakan adam artık gözlerini benden kaçırıyordu başını öne eğiyordu, sebebini soruyorum söylemiyor, ama cevap alana kadar soruyordum. Bazı zamanlarda da dalga geçer gibi "işim var, oyun oynuyorum gelemem" diye gelmiyordu, konuşmuyordu. Bundan çok kısa bir süre sonra da zaten dershaneyi bıraktı kimseye söylemeden. Ben onu hala unutamadım 4 sene oldu. Ama onun da hala beni unuttuğunu düşünmüyorum. Ben ona ulaşmaya çalıştım vesaire bir zamanlar yine konuştuk biraz. Sonra cevap vermemeye başladı. 3 sene sonra bir sevgilisi olduğunu öğrendim sonra ayrıldığı haberini aldım. Ve bana 3 ay önce instagramdan istek gönderdi ama sonra da isteği geri çekmiş. Ben de konuşmayacağını bildiğim halde yine de ne kaybederim diye mesaj attım. Hani belki bir umut yazar anlatır falan diye. İstek göndermişsin sonra geri çekmişsin neden böyle bir şey yaptın yazdım. Görüldü bile yapmadı o mesaja. Benim istediğim ; ya kimseye yalvaracak değilim beni sevmeyen, istemeyen birinin peşinden koşmam. Ama bana sebebini söylemeden aniden çekip gitti. Bana çok değer verdiğini, kaybetmek istemediğini söyleyen adam için bunu hak etmedim mi yani? Ben bana gitme sebebini söylemesini istiyorum. Sadece bunu öğrenmek istiyorum. İnstagramdan nasıl bir konuşma yapıp bana bunu söylemesini sağlayabilirim? Telefon numarasını da ezbere biliyorum hala. Bu arada onun burcu kova benimki de aslan.
Benimle konuşmasını nasıl sağlarım?
5
3
Görüşünü yaz