Eski sevgilimi nasıl pişman edebilirim?

Gizli Üye
Kızlar 20 yaşımdayım. Sevgilimle tanıştığımızda üni sınavına hazırlanıyodum ve o da askerdeydi. Gelmesine 210 gün kala sevgili olduk. Gelene kadar bekledim izne falan geldi görüştük gezdik anlaştık falan aşkımlar seviyorumlar havada uçuşuyor böyle. Annesiyle falan konuştuk telefonda tanıştık işte ben ciddi düşünüyorum falan diyor beyfendi... askerden geldiiiii. 1 ay geçtikten sonra beyfendide bir soğukluklar. Instagramdan deli gibi kız eklemeler. O efendi edepli cocuk gitti yerine başkası geldi sanki. E bizde kavgalar başladı tabi. Günde 100 kız eklediği oluyordu bazen ya. Neymiş facebooka bağlamış otomatik takip ediyormuş bilmem ne bağlama kardeşim ben eşek başımıyım burda haksız mıyım arkadaşlar? Çok sıkıyosun beni dedi ayrıldık Ama bana o kadar koydu ki bu ayrılık anlatamam neden ayrıldığını az çok tahmin ediyorum. Sınav stresi yüzünden kendime bakamıyodum halimi sınaga hazırlananlar bilir. Kendime bakmak derken giyim falan yani. Gezmeye zamanım olmuyodu falan filan. Ayrıldık işte, ben sınava giricem 1 ay sonra. Sınavdan sonra kendimi öyle bir değiştiricem ki ( 5-6 kilo vermem lazım hafif kilom var sınav dönemi yemek yedim çok, saçlarımı değiştiricem, yepyeni bir dolap dizicem kendime kirpiğinden tırnağına kadar deli gibi bakımlı bir kız olucam ve okullar açıklamaya az zaman kala ona buluşma teklif edicem gelsin görsün yani neydi ne oldu desin anlatabiliyo muyum? Barışmasa bile o pişmanlığı şaşkınlığı gözlerinde görmek istiyorum? Sizin önerileriniz neler fikir verirseniz sevinirim kız erkek farketmez yeter ki görüş yazın öptüm 👋🏻👋🏻
Eski sevgilimi nasıl pişman edebilirim?
24
10
Görüşünü yaz