Eski erkek arkadaşım kıskandırmaya çalışarak ne yapmaya çalışıyor?

Gizli Üye
bundan 6 ay önce 3 aylık bir ilişkim vardı.. bu çocuk beni daha 2. haftadan otele götürdü bişeyler yaşadık 1 ay içinde ailesiyle tanıştırdı annesi, babası, yengesi, amcası, kuzeni. neyse bu gitgide en ufak şeylerde küfür hakaret etmeye başladı aldattığımı falan düşünüyordu ben kimle ne konuşsam gönderiyordm ki normal erkek arkadaşlarıma nezaketen cevap veriyordum. Onu giyemezsin, kimseyle konuşamazsın vs gibi. hatta bir ara instagramda bir kaç arkadaşımı ve bir akrabamı silmişti. hatta bir gün tokat bile atmıştı, ben ne yaptım sana diye yükselmiştm dedim ne yaptım ne o da tokat atmıştı. bigün Facebook ta dolanırken geçmiş resimlerde bir fotoğraf gördüm elinde kadeh alkol yanında kız bacağı fotosu eski sevgilisini etiketlemş bunu benimkine gönderdim parmakların lan dedim senin parmakların. hala inkar etti bana netten dedi neyse daha sonra bunun eski sevgilisine yazdım netten mi diye valla tam hatırlamıyorum ama doğru nettendi dedi. neyse konuştuk kızla biraz ona güvenmemem gerektiğini yorucu yalancı olduğunu söyledi ben de az buçuk farkındaydm kızın dediklerini buna gönderdim böyle böyle diyor diye. Küfür hakaret etmeye başladı tekrar neye inanıyosan inan salk nankör gibisinden o ben değilm dedi vs. Ben şimdi onla konuşurum dedi. bir kaç saat sonra kız bana tam tersi şeyler söyledi ben yalan söyledim o aslında iyi biri barsn gibisinden yok dedim neden şimdi farklı diyosun sen yapma bari dedim. (kız neden öyle döndü bilmiyorum tehdit etmiş olabilir mi?) neyse 3 aydır bıraktm terkettim eski sevgilimi daha 3 gün önce özlemeli durumlar paylaşıyordu ben de dayanamadım yazdım.. sonra gece vakti cinselliğe çekti ben de salak gibi konuştum. Sanki beni ağlatmamış hiçbişey olmamış gibi gülüp konuşuyordu herşey normalmiş gibi. 2 gündür de yazmadı hiçbişey. Bugün de facesni kontrol ettim en son paylaştığı şeyi o kız eski sevgilisi beğenmiş ne alaka yani. var mı böyle saçmalık Allah aşkına bu çocuk ne yapmaya çalışıyor?
Güncellemeler:
+1 yıl
Dün kü videodaki el tanıdık bir kızın eli çıktı.
+1 yıl
Video paylaşmıştı dün akşamda arabada
Eski erkek arkadaşım kıskandırmaya çalışarak ne yapmaya çalışıyor?
15
7
Görüşünü yaz