Uzun süreli ilişki unutlurmu?

Gizli Üye
ilk ve dört yıllık uzun bir ilşkim oldu onunla büyüdüm denebilirde okul bitti hayatlarımıza dödük iş güç daldık bir olay yuzunden kavga ettik beni aylarca aramadı ö dönemde benım için cok zordu ama aramadı sonra geri geldi yapamadığını benden baskasıyla olmadıgını soyledi istemıodum fgarklı sehırlerdedıdık istese yenımda oluırdu die dusundum ve dedım ki artık zor zamanımda yanımda ol lutfen o da oluyorum falan tabii neyse aylar gecti ben yeni bişeye baslamadıuım ama haberdarız yani sevıyorum çünkü sonra aileden cok yakınım bir kaza gecırdı cok agırdı vucudunun her yeri kırılmıs ve kalbi ıkı kez durup çalışmstı ne mii oldu tabıkı bir kaç mesaj sonra gene gelmedi hatta yenibii işe baslamıs ben tek bırsakmısım ole dedı yargılıordu dedımki bununla omur gecmıcek ayrılalı ıkı yıl olmustu bnde onu ıki yıldır hiç gormemiştim sadece konusuoduk karsıma birileri çıktı ama olmadı unutamadım sonra biri geldi ve ilk defa birinden hoslandım gibi oldu ama şuandada o aklıma gelıyor bazen yasadıklarım bunun cok fazla oldugunu dusnuyorum ya onuda sevemssem baskasının gunahına girmek olmazmı sadece olabıleceguu dusundum ama karsımdaki çok kırılgan ve ben korkuyorum ya sevemssem die geçmiş tamamen silinirmi
Uzun süreli ilişki unutlurmu?
5
5
Görüşünü yaz