Sevgilim askerde konuşacak konu bulamıyorum artık. Sizce napmalıyım?

Gizli Üye
Erkek arkadaşım 1.30 aydır askerde eskisi gibi konuşacak konu bulamıyorum. Orda çok bunaldığını, artık birşey düşünemediğini söylüyor. Arkadaşlarmız hep ortak günlük yaptıklarımdan bahsettiğimde konu bitiyo devamında konuşacak birşey bulamıyoruz. Anladım , iyi bakalım, öyle ile geciyo sohbetimiz ve bu ister istemez bu durum beni üzüyor. Sürekli ona bitecek az kaldı seni özledim seni seviyorum desem de konu bulamıyoruz onunla konuşurken nelerden bahsetmeliyim yardımcı olur musunuz lütfen
Sevgilim askerde konuşacak konu bulamıyorum artık. Sizce napmalıyım?