Bir erkek ayrıldıktan sonra neden whatsapp profilini herkese açık yapar?

Gizli Üye
Whatsapp numaranızın kayıtlı olduğu insanların sizi göreceği yerdir. Özellikle kişilerimse profiliniz sadece numaranızın olduğu kişiler görür. Profilini herkese açması numarasını sildiği biri için mi? Birde tıp okuduğu için önlüklü falan katmış. Siz bunu neden yapardınız?
Bir erkek ayrıldıktan sonra neden whatsapp profilini herkese açık yapar?