Sizce motorcu tarzı giyinen kızlar nasıl? Sorum beylere kızlar atlamasın

GoodGoddess
Sizce motorcu tarzı giyinen kızlar nasıl? Fiziğim gayet iyi herkes çok beğeniyor tarzım motorcu tarzı gibi yani arada öyle oluyor ama tamamıyla motorcu tarzına dönmeyi düşünüyorum yorum almak istiyorum..Bu arada fiziğimin iyi olduğunu söylememdeki sebep kıyafetler fiziği iyi olmayan birinin üstünde sırıtır diye cevap verebilecek olmanız yanlış anlamazsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Sizce motorcu tarzı giyinen kızlar nasıl? Sorum beylere kızlar atlamasın