Çapkın erkek/kadın uslanır mı?

#beyazorkidem😘

2|9
4583

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4581
  • birisi girer hayatına
    ve dünya durur
    evet uslanabilir.

1|0
    0|0
  • Uslanan var uslanmayan var. Kişiye bağlı

1|1
    0|0
  • Çok zor

3|0
    0|0
  • uslanacaktır zamanı gelince

1|0
    0|0
  • Çapkınlık bir hastalıktır.. Çoğunluğu kendini ispat etmek amacı ile çapkınlık yapmaya çalışır.. Aslında erkeğin gerçek çapkını hiç bir efor sarf etmeyen kültür ve karizmasını iyi kullanan erkektir.. Kadınlar ise kafayı taktığı erkek için çapkınlık yapar ve genellikle erkeği tuzağına düşürür..

2|0
    0|0
  • Yaşa bağlı libido ve cinsel güç düşer. Bir yerde artık rutine bağlamak ister. Ama ondan önce kolay vazgeçilecek bir alışkanlık değil. Kimi de zamanında bu işleri çok yapıp soğuyup sonra rutine bağlıyor. Yani ya evleniyor ya da uzun süreli ilişki işte.

1|0
    0|0
  • uslanmaz. çapkınlık bir ahlak sorunudur. ahlaksızsan, ahlaksızsındır. budur. değişmez. insan birden bire neden değişsin ki? bir travma olması lazım köklü değişim için. bir musibet gelecek başına ki değişmek için nedeni olsun.

1|0
    0|0
  • Çok çok düşük bir ihtimal. O yüzden bu ihtimali dikkate almaya gerek yok :) Ki aldatılmak tek sıkıntı değil. Bundan başka tatminsizlik ruhsuzluk duygusuzluk sorunları da olur

1|0
    0|0
  • Simdiki insan iliskileri benim midemi bulandırıyor sadakat bulunmaz bir nimet

1|0
    0|0
  • şu an çapkınlık yapanlar kızlar gibi görünüyor. :) Hayır uslanmaz.

1|0
    0|0
  • Çapkın olma sebebi herkesi yalan ve güvensiz bulması
    Gerçek sevgiyi görürse usanır

1|0
    0|0
  • Ben çapkindim baya uslandim. Beni seven biriyle karşılaşınca. Tamam aldattığım oldu yine ama. Şu an baya usluyum.

2|1
    0|1
  • Uslanır şu tarkan ne çapkındı bak gitti urfalı bir hatunla evlendi 🙈

1|3
    0|0
  • Çapkınlık ayıp ya da akılsızlık değil ki çapkınların uslanması gereksin.

1|1
    0|0
  • Bir müşterim var 67 yaşın da yengene bir yere gidiyoruz diye beni kullanıp dostunun yanına gidiyor uslanmaz mk adam aşırı hızlı 20 yaşın da sevgilisi var ekmeğimin peşin de olmasam yeminle yengeye ötecem o derece bir orspu cocuğu :D

0|0
    0|0
  • Bu işleri bırakmasına sebep olacak kadar önemseyebileceği bir insan bulursa neden olmasın.

1|1
    0|0
  • Çok zor bu karaktere işlemiş bişey ne derece uslanir

2|1
    0|0
  • Bana göre.

1|0
    0|0
  • İnsan neyse odur [7 70 meselesi=] herkesi olduğu gibi kabul edin hiç bir sorun olmadığını göreceksiniz 😉

1|0
    0|0
  • Tadına bakılan bir şey gıda giderse bırakılmaz. Bayanlar çikolatadan nezaman nefret eder ozaman uslanir. Erkek ne zaman yalan söylemez o zaman uslanir.

1|0
    0|0
  • Bazıları uslanır, bazıları uslanırmış gibi yapar.
    Saman altından su yürütür. 😃

3|0
    0|0
  • Çapkın kadınlar uslanır mı bilmem de çapkın erkekler asla uslanmamalıdır. Bir erkek çapkın olduğu ölçüde değerlidir, çapkın olduğu ölçüde kızlar tarafından arzulanır, çapkın olduğu kadar mutlu olur. Yanlış anlaşılma olmasın, erkekler sevgililerini aldatmalılar demiyorum ama her an başka kıza gidebilecek halde olmalılar, etraflarında hep kızlar olmalı. Böylece sevgilisinin içindeki ateş hiç sönmez hep bu çapkın erkeğimize aşık olmaya devam edebilir. Oysa bir erkek çapkın değilse tecrübesiz kalır, ve ben bu yaşıma kadar şunu öğrendim ki kadınlar çabuk terk edebiliyor, bu halde bir erkeğin tek bir kadınla birlikte olup diğer kadınlar için off düğmesini açması o erkeğin intihar etmesidir.

2|0
    0|0
  • Ben asla 😎

Kadın delisiyim , ama organ delisi değilim , aldatmam 😈
    piyanyo gibiyim herkese vurmam misali..

1|0
    0|0
  • Birgun kendisi gibi biri cikarsa karşısına tabiki uslanır

1|0
    0|0
  • Erkeği bilmem de bu kadar abaza varken kadın uslanmaz gibi geliyor. Özellikle de ikizler burcuysa

1|0
    0|0
  • 7 sinde neyse 70 sinde o.. Karakteri o çünkü değişmez ki

1|0
    0|0
  • Uslandım birisi hayatımda varken çapkın olmam zaten

1|0
    0|0
  • Belli bir yaşa gelince bıkabilir, kuşu ötmemeye başlayınca uslanır, kadınlara yaklaşamaz.

1|0
    0|0
  • Tam anlamıyla herşeye doyan uslanıyor. Ama aç gözlüler ölene kadar uslanmaz.

1|0
    0|0
  • İmkansız bence bir insan 7 neyse 7” odur kendimden biliyorum 😅

1|0
    0|0
  • Karşına onun gibi biri çıkarsa belki değişir. Çivi çiviyi söker misali.

1|0
    0|0
  • Kadınlar fotoğraftaki gibi pas veriyorken erkek neden çapkın durumuna düşüyor 😀

0|0
    0|0
  • bir kez yapan bir daha yapar güvenmeyin

1|1
    0|0
  • Hayur insanlar kolauçy kolay değişmez

1|0
    0|0
  • Elbette bir gün bikacak bu düzensizlikten

2|1
    0|0
  • Zor ama uslananlar var.

1|2
    0|0
  • alismis onlar uslanmazlar

1|1
    0|0
  • uslanmaz bir de huy edindi ise vay haline

1|1
    0|0
  • Uslanir

1|3
    0|0
  • Uslanmaz 7'si ne ise 70 de odur

1|1
    0|0
  • Sanmam😂

1|1
    0|0
  • Can cıkar huy cikmaz :)

1|0
    0|0
  • Yani Uslanabilir de - uslanmayabilir de))

1|0
    0|0
  • 7 de neyse 70 te de o dur

1|0
    0|0
  • Uslanmaz

1|2
    0|0
  • Gelse belki uslanırım

1|2
    0|0
  • Uslanan birine denk gelmedim