"Hiç gitmeyeceğim" deyip de, sizden gidenler oldu mu?

2|3
124111

En İyi Erkek Görüşleri

• İşte aradığım soru. Keşke sadece " hiç gitmeyeceğim " deseydi, daha ötesi şeyler de dedi ama yine de gitti 😂😂 alıştım arkasından sadece gülüyorum 😂.

2|0
    0|0
  • inanmayacaksın hiç gitmem diyene
    Vereceksin yüreğini gerçek sevene
    İnsan çiğ süt emmiştir derler bilirsin
    İnanmayacaksın sadece söylenen sözlere

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bırakmayacağım dedi ortada elle tutulur bir sorun yokken rahatlık battı herhalde saçma sapan şeyler yapıp bıraktı. Dengesiz.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

122109
  • “Bir ömür senle yaşlanmak istiyorum” diyip bir ay bile dayanamadan giden oldu. Eski sevgilisinin kollarında şimdi.

1|2
    0|0
  • Evet senin için ölürüm kadar büyük bir yalan yok 😊

1|1
    0|0
  • Giden hiç gelmemiştir. Çünkü bana gelen gidemez bir daha..

2|0
    0|0
  • Beni hiç gitmeyecekmiş gibi seven adam, hiç sevmemiş gibi gitti. Giderler..

2|1
    0|0
  • Hayır olmadı, gidene kapı açık..

1|0
    1|0
  • Cok sacma degilmi zaten, seni asla birakmam.. senden asla gitmem sozleri? Bence cok ergence bunlar. Yarina cikmamiz mechulken insanlar insanlara nasil boyle sozlerde buluna biliyor sasiriyorum acikcasi. Yarin ne olacagimiz belli degil yani, yarinin garantisi yok adamlar seni asla birakmam sozunu ediyo.. sacmaliktan ote bisey degil bence.

1|0
    0|0
  • ben hep kalandım giden hep suçladı. ilk giden 6 yıl sonra aradı yerini bulmaya çalıştı geç kalmıştı.
    2. gideli 1 yıl oluyor. eğer oda arayacaksa ki eminim arayacak pişman bir vaziyette olacak yıkılmış bir vaziyette. kaldığım için asla kaybetmedim.

2|0
    0|0
  • Söylenen büyük sözlere , sözü vereni sinamadan inanmamak lazım. Şairin dediği gibi : " hak edeni hayatıma sokarım, hak ermeyenin hayatına sokarım. " ( sonu biraz argo oldu kusura bakmayin 😂)

3|0
    0|0
  • gitmeyeceğim demediler hiç
    ama bir şekilde gittiler tek tek
    Kendileri de engel olamadı bu gidişe
    kimisi ise gitmeden bitti kendi art niyetinin kurbanı oldu...

1|1
    0|0
  • Olmadı öyle biri hem hiç birciliski sonsuz değil herseyin bir sonu olduğu gibi ilişkininde var siz uzun yıllar ayrilmazsınız bir gün ecel ayırır tutamayacağı sözler vermesin kimse

2|0
    0|0
  • Dayana dayana sabrimiz tukendi de en son biz yollar asfaltlar kopruler yaptiktan sonra 😂 bos yollarda gitmesi daha hos oldugu icin biz tek gitmeyi sectik 😉

1|0
    0|0
  • 🤔Giden ben oldum hep hatırladığım kadarıyla ama hiç gitmeyeceğim demedim. "Sevgin olduğun sürece hiç gitmeyeceğim" demiştim hep , sevgisi bitti bende gittim

1|0
    0|0
  • Artık kim giderse gitsin umrumda değil
    Zate ömrümde hep bir parça alıp gittiler
    Bu saatten sonra kim giderse gitsin canımdan yüreğimden koparacak hiç bir şey kalmadı

2|0
    0|0
  • Benden giden de oldu benim gittiğim de oldu benden giden neden gitti bilmem ama benim gitme nedenim ise hiç birakmayacagim dediğim insanın değmeyecek biri olduğunu çok sonra farketmemdi daha önce farketsem bunu demezdim.

1|0
    0|0
  • Oldu tabi. Ben de gitmeyecem deyip de gittim tabi. O gidenlerin de canı cehenneme benim de.

1|1
    0|0
  • Sevdigimiz diziler bile sonunda bitiyor ya da sevdigimiz filminde son sahneleri gosterilirken bu iki kelimeyi deyipte gitmeyen mi kaldi?

1|1
    0|0
  • ben hiç gitmeyecem diyenlerin hepsi gidiyor onlar boş vaatler :)

1|0
    0|0
  • Oldu. Bunu yaşadığımda çok küçüktüm. İlk aşkım diye tabir ettiğim hatta ruh ikizimin olduğundan adım kadar emin olduğum biriydi. Şu an ona karşı hissettiğim duygulardan kırıntılar kaldı, nasıl sevdiğimi hatırlamakta güçlük çekiyorum. Ama kimseyi sevmediğim gibi sevmiştim. Oda beni seviyordu. Bu his ancak bukadar mutlu edebilirdi insanı. Karşılıklı aşk. Gülümsüyorum şu an, çocukluğuma hayret ediyorum :)
    Velhasıl, ben temelli gelmesini beklerken o hayatımdan tamamen çıktı. Hatta geçenlerde evlendi. Resimlerini gördüm. Hayat ne garip.

1|0
    0|0
  • Gidipte yerini kaybeden birdaha kaybettiği yere yerleşemez.

1|0
    0|0
  • Sözünde duran oldu mu diye sorsaydin keşke, hangi birini sayayim şimdi 😂

2|0
    0|0
  • Oldu tabi, önce mutluluk gitti, sonra umut şimdi de yaşama sevinci kaçmaya yer arıyor benden...

2|0
    0|0
  • Genel de hep o sözü kullanan insanlar gittiği için artık duyunca inanmıyorum.

2|0
    1|0
  • Hiç gitmicem ben onlardan değilim seni benden daha cok kimse sevemez falann filannn çokta tın biri bigun bir gelir gidenin adı bile hatırlanmaz

1|0
    0|0
  • Benim bir kere uçurtmam kaçtı elimden ve ben gökyüzüne küstüm.

1|0
    0|0
  • "Hiç gitmeyeceğim "
    "Hep yanında olacağım." Diyenlere asla inanmıyorum. Çünkü herkes bir gün gider...

1|0
    0|0
  • Hiç gitmeyeceğim cümlesi zaten büyük bir yalandır. Bunu her kuran insan gider..

1|0
    0|0
  • En güvendiklerimiz ztn gitmem diyenler olmuyormu ztn (malesefi evet oldu )

1|0
    0|0
  • Hayat zaten gitmem diyip gitmektir en az 5 kişi sayabilirim bunu yapan

1|0
    0|0
  • Herkes gider.
    Beni senin gibi bir de annem terketmişti ki göbeğimde durur onun yokluğundan bana kalan çukur.

1|0
    0|0
  • Babam hangi dünyada yaşiyon. Havada ölüm kokusu varken gitmemek mümkün mü?

2|0
    0|0
  • Kendisi bana gitme derdi sonra kend gitti i b ne hele askere gitsin görecek o dönecek ama ben tekmeliycem

1|0
    0|0
  • Derdi ya sensiz evin tadı bile yok diyen kişi şimdi bir yBancıdan farkı yok hayat işte

1|1
    0|0
  • hepsi hic gitmeyecek gibi gelir sonra hic yokmuş gibi gider😊

2|0
    0|0
  • Hiç gitmeyeceğim diyenler genelde gidenlerdir zaten. Ortada bir problem yokken problem yaratacak kelimeler neden dile getirilsin?

1|0
    0|0
  • Hiç gitmeyeceğim diyip de kalanlar oldu mu diye sormak lazım asıl 😂

1|0
    0|0
  • Hahaha lütfen duymamış olayım o nasıl bir soru tabiki de oldu :)

2|0
    0|0
  • hiç gitmeyeceğim diyenlere git demek zorunda kaldığınız oldumu, tercih etmek zorunda bırakıldığınızz

0|0
    0|0
  • oldu ve olacaktır da. o tür sözler ilişkinin başında verilir. çok da kafana takıp sıkma canını

2|0
    0|0
  • Kalan olmadı kı anasını satayım 😊 her gelen gıtmek için gelmış sankı 😊

3|0
    0|0
  • Bu sorunun başlığı gitmeyenler oldumu yazılsaydı keşke 😅

1|0
    0|0
  • Yanlış insanı secerek daha çok yanlıx kalacaksınız😂😂😂😉

1|0
    0|0
    • Herkese kapı açık diyorsunuz ama gıttıgınde. Ağlamalar zırlamalar kufurler trıpler havada ucuyor. O kadar kolay değil alıştın mı sikiliyorsun

• hadi ordan git dediğim halde gitmeyen oldu.
    birisi size ayrılmak istediğini gitmek istediğini söylerse hadi ordan git diyin.

1|0
    0|0
  • Gelen bir uğrayıp gitmek için geliyor sanki. Sevgi değil de menfaatler ön planda çünkü

1|0
    0|0
  • insanlar insandan sikiLir sikilsada insandan ayrilamaz cunku baski altindadir. insanlar her zaman ilk zamanlarda guzeldir tipki surekli bir oyun oynayip bir degisiklik gormedikten sonra o oyundan eglenemezsin iste ask iliskileri ayni dongude doner kolaylasir degisiklik olmaz surekli birbirini gorursun seks seks seks yaparsin sevisirsin nereye kadar? sonucta bir kez den cok fazla bu tada bakmissindir iste bu yuzden omurluk iliskiler surdurulebilir degildir ancak insanlar baski yuzunden bunu yapmaya itiliyor ama yeterli degildir ask sadece seven sonsuza kadar sevecek diye bir kaide yoktur bu yuzden ask denirken boyle bir anlam ortaya atmayin ya da cikarmayin alakasi yok? insan seviyor ama bazen ayrilmak zorunda kaliyor ya da ne biliyim seviyorken sonsuza kadar sendens ikilmicagi anlamina gelmiyor neyse

1|0
    0|0
  • Olmadı cunku samimiyetsiz kisilerle hic arkadaslik gibi iliskiler kurmadim

1|0
    0|0
  • Oldu. Gitmeyeceğim diyenler her zaman gidenlerdir zaten...

1|0
    0|0
  • Hiç gitmeyeceğim diyenden korkun çünkü ölümlü dünya

1|0
    0|0
  • sen gidersin diyenlerin hepsi gitti.. biz hala yerimizdeyiz.

1|0
    0|0
  • Olmazmi ne sözler verildi tutulmadı sensiz olmaz yaşayamam gibi cümleler hep yalan dolan oldu gitti

1|0
    0|0
Daha Fazla
181
Yükleniyor...