Flörtünüz sevgili olmak için size şartlar koşsa kabul eder misiniz?

Çocuğa üzüldüm yazık 😂Flörtünüz sevgili olmak için size şartlar koşsa kabul eder misiniz?

1|1
155104

En İyi Erkek Görüşleri

• Kadın hayatını garantiye alıp birde köle sahibi olmuş her anı için. Ee zaten böyle şeyi kabul eden aşağılık psikolojisi yaşayan arkadaşada kölelik aykırı bir durum gelmediğinden kabul etmiş bunu yazsaydı bana ufaktan uza derdim bu ne hem sponsor hem de köle oluyorsun ve birde sen o kişiye karışamıyorsun resmen kullanmak yani. Bu şartları kabul edecek birisi varsa gelsin bizide bulsun yani hayatımı garantiye alıyorum resmen😁
    Böyle insanlarla yola çıkan insanlara ne desek az yani.

1|0
    0|0
  • Hayır, özgürlüğümden önemli değil. Bana saygısı olan kadın yerini bilir neye müdahale edip edemeyecegini bilir. Saygısı olmayana da aşık olmam zaten. Nişanlımın en sevdiğim özelliklerinden biridir yerini biliyor oluşu, bazi şeylere sevgiyle de göz yumulmaz. Şahsiyet, özgür alan, özel hayat gibi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Çocuğa yazık bencede yani... Yularını ver karışma diyor resmen.. Böyle yapan bir kız görürseniz şiddetle tavsiye ediyorum oradan uzaklaşın. Bu kızın kendiyle barışamadığını gösterir. Hayır yani konuşsun kızlarla nolacak çok gereksiz hem cinslerim var maalesef. Valla ben etmem kimsin ya sen noluyo yani... Şartları kabul edeninde aklına şaşarım

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

153102
  • Flörtünüz sevgili olmak için size şartlar koşsa kabul eder misiniz? birbirimizi yormadan flörtü sonlandıralım derdim.

2|0
    0|0
  • Koştuğu şartlar önemli.
    Benim özgürlüğümü kısıtlayacak, kişiliğime, karakterime zarar vereceğini düşündüğüm şartlar dışında makûl olanları kabul ederim elbette.

0|0
    0|0
  • Çok sürmez bu ilişki bu ne böyle hapse mi giriyoruz mq. :D

0|1
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • Şart koşamaz kimse bana

0|0
    0|0
  • İsterim hatta direkt. Baştan konuşulmalı bazı şeyler. İstekler amaçlar belirtilmeli. sorsan herkes herkesi olduğu gibi kabul ediyor, hiç vazgeçmiyor sevmekten. Öyle olmuyor işte. Olmamalı da. Baştan belli eder iki tarafta olmuyorsa herkes kendi yoluna. O şartlar ilişki ilerleyince koyuluyor sonra. Ama aşkım sen böyle değildinlere kadar gidiyor. Aşığız diye mantığı bir kenara koymak neden.

0|0
    0|0
  • Şart diye bişey olamaz.
    İnsan nasılsa öyle kabul edilmeli. Değiştirmek, değiştiririm onu zaten vs demek olmamalı. Değişmez. Bence. Zorlama bir birliktelik olur.

Şart değil ama değerler belli edilirse ortak düşünce olursa socak bakılır.

0|1
    0|0
  • Yok artık!😂 Ben eski sevgilimle sevgili olurken bu maddeleri saysaydım bana ne içtin sen diye sorardı😂 çok kısıtlayıcı şartlar olmazsa ve bana uygunsa kabul edebilirim ama benim bulduğum dengesiz insanlar pek şart koşmayı sevmiyorlar🖤💔😂

0|1
    0|0
  • İlk üç maddeden psikopat 4. maddeden de asla aynı ortamda hulunulmaması gereken materyalist ve çıkarcı (ucuz) bir insan olduğunu anlayıp devamını okumadım. Buna tamma diyen canım de ayrı bir alem zaten.

0|2
    0|0
  • Şu ilgi konusunda saçmalamış. Ben söyledim diye ilgi gösteren sevgiliyi napayım. Sevgili olduktan sonra ilgi göstermezse ahanda bu kapı bu da sapı der gönderirdim. Şart sunmak nedir.

0|1
    0|0
  • Aşk kavramı resmen anlamını yitirmiş.
    -Flörtüz, sevgiliye geçicez hazırmısın canım?
    -Elimden tut of ya geçemiyorum.
    -Tuttum. Bak nasıl geçtik.
    -Aşk'a geçicez şimdi. Aşık insanlar kuşlar gibiymiş.
    Bende daha kolay olsun diye güvercin aldım.1,2,3 sal kuşu aşık olduk. Böyle şeyler geliyor aklıma..

0|0
    0|0
  • Biraz da tarih

1|0
    0|0
  • Şu "reglim ben dünyayı yakarım. Herkes benimle ilgilenecek" tribinde olan sorunlulari anlamıyorum. Dünyadaki her kadın regl oluyor kendinizi bir halt zannediyorsunuz.

Şartların ne olduğuna bağlı sjsksk

0|1
    0|0
  • Hayır kabul etmem sonuöta flort aşamasındayız ve sevgili bir durumda olsa sonuöta iyi gitmeye bilir bence önce sevgili dururmuma bakarım nasık gidiyor ona göre kabul ederim flortteyken böyle kuralın anlamı yok bence

0|0
    0|0
  • İki insan birbirini sevdikten sonra o insana şart gibi gelmez ki elbette her insanin kaideleri var birbirine uyduktan sonra sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Böyle aşk ilişkisi olmaz! Yazık olan durum bu. Eğer gerçekse tabi, pek normal görünmüyor. Bir ergen uydurmasından ibaret bence...

1|0
    0|0
  • Of Ben bu erkeğin yerinde olsam sırf şu mesaj için terkederim, ne ya bu? Mal mı bu insan da her dediğini yapacak? Hele 150 liralık hediye kısmına hiç girmeyim

0|1
    0|0
  • Has-sktr lan okadar da değil sevgili değil köle arıyor o kendine.

2|0
    0|0
  • ilkini okudum gülme krizine girdim :D şimdi çıktım :%
    benimde şartlarım var. anlaşırız.

2|0
    0|0
  • Belki normal karşılanabilir şeyler olabilir. Bizde bu , "bak çok kıskancım hiçbir zaman sorun etmeyeceksin " olmuştu

0|0
    0|0
  • 1,2,6(gerçi arkadaşı yoktu da), 12 (ben birkaç saniye içinde demiştim), 13ve 14 ü bende söylemiştim kabul etmişti..

0|0
    0|0
  • Heralde bir madde daha olsa aylık bana sevgili maaşı bağlayacaksın diyecekmiş kız. Asla şartla falan olmaz bu işler kafana göre takılacaksın

1|1
    0|0
  • Bu ne ya? Ne kadar terbiyesiz görgüsüz yetişmiş bir kızmış.

1|0
    0|0
  • Kızın acil pisikolğa görünmesi lazım direkt ilaç tedavisi

0|1
    0|0
  • Şartlı şurtlu sevgililik mi olur lozan barış andlaşması imzalamıyoruz da

0|1
    0|0
  • Kolayı var;Arkanı dön ve yürümeye devam et diyeceksiniz😏

1|0
    0|0
  • İçinde soğanda olsun mu bu nedir ya böyle biri zaten karakterini önceden belli etmiştir muhatap bile olmam

0|1
    0|0
  • Böyle şartlar koşarsa köpek istiyor demek ki
    "Havlamamı da istiyor musun?" derim

1|1
    0|0
  • Yazık gerçekten Oğlana tamam demiş bir de okadar konuşmadan sonra üstelik kedi yavrusu gibi tamam 😂

2|0
    0|0
  • Konuşmayı okurken ben utandım bana biri böyle şart koşucak direk engellerim ne işim olur

0|0
    0|0
  • İlk maddeden sonra engellemiştim ben zaten kalanları okuyamazdım 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Aynı şartlardan bende koya bileceksem kabul ederim iki tarafta aynı şartlar eşit olması lazım bence.

0|0
    0|0
  • Bu tip kızları kendine aşık edip köpeğe çevireceksin

0|0
    0|0
  • koru korune asik oldugum erkekse cigerini sokup elime verceksin dese yaparim bunlar ne ki pfff

0|0
    1|1
  • Soylemeye gerek yok ki her erkek bunlari yapmasi gerektigini bilir

0|0
    0|0
  • bence büyük bir halt isledi yoksa akli dengesi yerinde olan kimse bu sartlari kabul etmez. Yorum bile yazmamis.
    Bu neyin alametidir sizce?

0|0
    0|0
  • Böyle sevgililik mi olur... kendine köle istiyor... aşkı sevgiyi nelere indirgediler...

0|1
    0|0
  • Sartsiz kuralsiz sevebilmeli insan. Yoksa getirsin maddeleri kontrat imzaliyalim, maddelere karsi cikilirsa da tazminat ödesin?😂

0|1
    0|0
  • Aha erkek çok Iyi yaa nerde Kabul ederler at fc si şu şu kiz vardir afferim Iyi yaptin ben evlenince aynisini kocayå yapcam

0|1
    0|0
  • Çok itici cidden yazık çocuğa masum masum tamam demiş😅

1|0
    0|0
  • Bu şartlar altında iskandinav tavlarım, ufkumu açtığın için teşekkürler by derim.

1|0
    0|0
  • Kiz, gelecegi gormus. Ben gorememistim. :D Simdi olsa, bu yasta aynisini yapar miyim? Evet.

0|1
    0|0
  • Oha oha 4-5-11-13 ne sacma maddeler.
    Bir de kabul etmis oglan. Akli yok.
    Şartlarini alsin cebine koysun ve yürusün gitsin. Bu ne sacma iştir

0|1
    0|0
  • Bazı şeyler kabul edilir de bune ya gitsin parasıyla köşe tutsun kendine insanda biraz gurur olucak 😀

1|0
    0|0
  • Sevdiğim biri bile olsa böyle şartlardan sonra ondan soğumaya başlarım zaten😊

0|0
    0|0
  • Bu şartları aşkımdan ölsem kabul etmem saçmalık ötesi çocuk muyuz canım biz

0|0
    0|0
  • her kiz sart kosar erkek evet derde o evet körüyü gecince biter

0|0
    0|0
  • Bunlar ne yapmış ya? 😄 asla kabul etmem! Şartsız koşulsuz olmalı..

0|0
    0|0
  • böyle bir sevgili adayı düşmanıma bile istemem ben..

0|0
    0|0
  • Sunduğu şartlara bağlı eğer bana çok aykırı şeylerse kabul etmem ne uğraşıcam

0|0
    0|0
Daha Fazla
205

Benzer Benceler

Yükleniyor...