"Pul koleksiyonumu görmek ister misin?" diyerek kız tavlamak için ihtiyacınız olan koleksiyon ürünü hangisi?

Biraz eskilerde kalan bir taktik olsa da, denenmeye değer! ;)

1|4
43152

En İyi Erkek Görüşleri

• geriye donup baktigimda film ve dizilerin daha kullanisli oldugunu dusunmekteyim. hem suresi daha uzun, hem de duruma gore romantik bir ortam hazirlamak daha mumkun. isiklar kapali/kisik, muzik esliginde pul koleksiyonuna pek bakilicani sanmiorum. tecavuzcu coskun diilseniz zaten bulundugunuz kisi bu ortama uygundur ve bir film ya da muzik koleksiyonu pek guzel olur bu sartlarda.

0|0
    0|0
  • Merhaba,
    Kız tavlamayı düşünmüyorum. Gereksiz, boş bir şey. İhtiyacım yok hiçbir koleksiyona. Seven sevdiğini tavlamak istemez. Bana göre helâli olsun ister. Yuva kurmak ister. Bu da tavlamak değildir...

2|6
    0|2
    • sonercim bunlar ne anlar.. işte adı üstünde koleksıyon yapıyorlar bu ılkı bu daha sonra dıye. sen cızgını bozma kardesım allah bırgun cıkarıcak karsına.. allah hayırlısını nasıp etsın. düğününde göbek atcam karşılıklı ona göre :)

• Amin inşaAllah. Ben genel olarak yazmak istedim. Onlar da genel olarak sormak istemiştir. Hayırlısı desteğin için teşekkür ederim...

• Çok romantik çocuk ya işte buna tav olunur 😂

En İyi Kız Görüşleri

• Kartpostallar işe yarayabilir. ya da sigara içen biriyse Çakmak koleksiyonu da işe yarar😉

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

41150
  • MP3'lerin asla yerini dolduramayacağı plaklar tek geçerim

0|0
    0|0
  • Tabii ki pul koleksiyonu 😂

1|2
    0|0
  • Kız tavlamak için ne demek ya

0|1
    0|0
  • Araba koleksiyonum var 😂

0|1
    0|0
  • Kumbaram vardı. Bozuk paralar olabilir.

0|2
    0|0
  • MP3'lerin asla yerini dolduramayacağı plaklar

0|0
    0|0
  • En iyi taktik pul koleksiyonu.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle plak! Gramofon'dan yükselen temiz ses..

0|0
    0|0
  • bana o yıllarda dünya ikincisi olan sörfçü bir arkadaşım puerto baquerizo moreno diye bir adadan kart postal yollamıştı Türkiyeye 1 buçuk ayda gelmiş zannederdem böyle bir yerden Türkiyede posta yollanmış ilk ve tek kişi benim
    zaten adam da tuhaf birisiydi kartı hala saklarım

0|0
    0|0
  • benim bildiğim pul koleksiyunumu görmek istermisin demek, direk ilişki teklif etmenin kibarcası. hani kabacasını söyleyince insan bir tuhaf oluyor. bu iyi...

0|0
    0|0
  • Benim yasa uygun birine ne gösterebilirim ki.
    Bende de bir aralar tlf. a kintur yukledigimiz kartlardan vardi bir yığın:)))

0|0
    0|0
  • Ben anlamadim yani şimdi bunlarla kız tavlanıyor bir kiz tavlamak icin 325 lira pula para mi verecem ne sacma bir sey lan eger kizlar bunlarla tavlaniyorsa uzak olmak daha iyi

0|0
    0|0
  • şarap koleksiyonum var da kız tavlamak için bunlara gerek duymuyorum.;

0|0
    0|0
  • Bu zamanda zor degil. onlar eskidendi. simdi kizlar erkege teklif ediyor

0|0
    0|0
  • Çocukken herşeyin daha güzel olduğunu hatırlattığınız için teşekkür ederim:) bir pul koleksiyonu alalım.

0|0
    0|0
  • Plak bir yaşam tarzıydı özenle bakılır saklanır ve koleksiyon yapılırdı. Asla modası geçmeyecek

0|0
    0|0
  • Para koleksiyonu yapmaya bayılıyorum. Belki bir gün birisine gösteririm 😂

0|0
    0|0
  • Bu tasolar değilde gazoz kapaklarını taşla düzelttiğimiz sokakta arkadaşlarla oynadığımız tasolar unutulmaz. Ah çocukluk ahh!!

0|3
    0|0
  • Kişisel merak karşıdakinin merakına uymuyorsa negatif sonuç alırsınız. Ayrıca koleksiyon teker teker toplanarak oluşur, toplu satın alabileceğiniz şeyler sıradan şeylerdir.

0|0
    0|0
  • Artık kimse pul koleksiyonu göstereyim demiyor direk gel yatak odamı yeni dekore ettirdim göstereyim diyor 😂

0|0
    0|0
  • Pikaplar plaklar ve gramafon tipi antikaları severim

0|1
    0|0
  • Annem ile tanıştırmak için eve davet etmek isterim..
    :)

0|0
    0|0
  • Bu devirde bence en iyisi kredi kartı kolleksiyonu hatta e begendigini hediye edeyim dersen üfff tava gelmeyeni olmaz herhalde

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel bir gramofon pro bulabilsem tabii ki plak biriktirmek isterdim ya gerçi var plâklarım ama gramofon yok

0|0
    0|0
  • Bay Gri'inin koleksiyonu gibi bişiler mi demek istedin ablacım sen :D

0|0
    0|0
  • Dolar koleksiyonum vardır görmek isteyen evime gelebilir :D:D

0|0
    0|0
  • Plaklardan müzik dinlemek son derece zevk ve eğlence veren bir şeydi benim için ben olsam onu tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Çok az kişi plak demiş ama aslında en güzeli plaktır. Keşke olsa da yine hiçbir kız gelmese.

0|0
    0|0
  • Yav küçükken bu olaydan hiç haberim yokken merak sardım pul koleksiyonuna sağlam pul koleksiyonum var şimdi :D

0|0
    0|0
  • öyle bir şey hiç yapmadım ama tavlamak istediğim kıza çocukluk fotoğraflarımı göstererek etkilemek isterim

0|0
    0|0
  • Çok şükür 7 Xper üzerindeyim reklam görmüyorum.
    Plak koleksiyonu

0|0
    0|0
  • Kız tavlamak da nedir ya, hangi dönemde yaşıyoruz be sayın dükkan. 😊

0|0
    0|0
  • tasolara bakyaaa cocuklugum aklima geldi :)) benim misketlerim var gormek isteyen kiz var mı 😈😈😈

0|0
    0|0
  • Değerli diyolar fiyatlara bak demek ki değerli değiller

0|1
    0|0
  • bende hala pokemon tasoları var. tasolarımı görmek istiyorsan buyur gel düzceye

0|0
    0|0
  • olum bende hiç biri yok lan. ne boş adamım ben. kitaplarımı göstersem olur mu

0|0
    0|0
  • Bence film koleksiyonu olabilir :) güzel bir harddisk doldurursun her kategoriden 10 15 er film en iyilerinden sonuçta koleksiyon koleksiyondur

0|0
    0|0
  • MP3'lerin asla yerini dolduramayacağı plaklar ve misketlerim :)

0|0
    0|0
  • Daha çok kitap, dergi vb. Toplamayı kütüphane yapmayı severim. Tabi ki okuyarak.

0|0
    0|0
  • Plak koleksiyonum, muzik zevkler uyuduysa zaten tadından yenmez:)

0|0
    0|0
  • Koleksiyon ile tavlasan tavlasan yarım akilli tavlarsın

0|0
    0|0
  • Benim Popom Büyük Her Zaman Reklamını Yaparım 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Öyle bir çaba içine girmedim hiç buna düşen kız net yolludur

0|0
    0|0
  • Ahh kartpostallar görünce gözlerim doldu küçükken nasıl biriktirirdim

0|0
    0|0
  • Para biriktiriyorum çok severek kağıt ya da bozuk fark etmez

0|0
    0|0
  • Ben hiçbirine merakım olmadığı için görmek istemezdim.

0|0
    0|0
  • Eskide kaldı o işler şimdi heryer kız doldu ve hersey artık çok kolay...

0|0
    0|0
  • Eve atmayı düşündüğüm kızın yaşına gore seçmek lazım.

0|0
    0|0
  • tasolardan başlamak isterdim :) tasoda güzel bir pul aslında

0|0
    0|0
Daha Fazla
141
Yükleniyor...