Terkeden kisiye 2. sans verilir mi?

Dusunun ki cok sevdiniz. Cidden cok sevdiniz ama o sizin kadar sevmedi sizin sevginizi kaldiramadi ve gitti.
Daha sonra donmek istese, 2. sansi vermek mantikli olur mu?
  • Evet
    A seç
  • Belki
    B seç
  • Hayır asla
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
113

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalama olmuş vidanın biraz zorlamada yerinden ciktigi gibi o işde yalama olur ilk zorlukla götü başı ayrı oynar terk ettiyse o gün bitmiştir hala seviyorum unutamıyorumu geçeceksin sevgisi gerçek olsaydı birakmayı aklından bile geçirmezdi

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsa ikinci sans değil muhattap bile olunmaz sevmiyorsa zorla güzellik olmaz. Ne kadar seversen sev sevgi tek taraflı olmaz arkadaşım

0|0
    0|0
  • Neden Terk ettiğine bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Nedeni var mıydı, psikolojik durumu nasıldı giderken? Peki sen kabul edince hiç gitmemiş gibi davranabilecek , seni bırakmamış gibi ona sevdiceğim diyebilecek misin?

0|0
    0|0
  • Verilebilir ama bir kere güven ve sevgi kırılınca benim için düzelmiyor o yüzden vermem.

0|0
    0|0
  • Verilir tabi sonuçta insano yaralamak yetmez öldürmesi içn 2. Şans gerekli

0|0
    0|0
  • ben salağım kesin bir şans veririm sonra yine gider

0|0
    0|0
  • 4 sans verdim cunku çok seviyordum en sonunda yine terk etti 3. Kez aldati ayriyiz ama hâlâ pesimde

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • 2 kez terk etsin diye mi

0|0
    0|0
  • Verilir

0|0
    0|0
  • evet tabiyki

0|0
    0|0
  • Neden dönmek istediği konusunda mantıklı cevap alırsam temkinli bir şekilde bir şans verebilirim.

0|0
    0|0
  • No no no. Kisa iliskiler insani degilim. Olacaksa ömur boyu olsun. Ufak bir tartismada ayrilacaksa mumkunse bir daha dönmesin bana. Istedigim kadar seveyim ama istemezdim. Stabil insanim öyle olmayi seviyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...