Pardon, tanışmak için bahane arıyordum da. Sizin en etkili tanışma bahaneniz ne oldu?

Bir bahane...
Bir bahane...
Buna kimse hayır diyemez/diyemem dediğiniz bir tanışma bahanesi var mı?

Benin aman aman bir bahanem yok ama yıllar önce yağmurlu bir günde minibüs beklerken yanımdaki gence şemsiyemi paylaşabileceğimi söylemiştim.
O sırada sohbet ettik, tanıştık. Sonrası var tabi neyse. Yüzeysel olarak böyle

1|5
644

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Bir bahane bulup dolaylı yaklaştırım. Ama bir gün buradan bir kıza şunu atacağım, içimde kalmasın :
    Aşık oldum senin adın Marry Jane mi?
    Sen bana gönlünü vericeyn mi 😀

Okuyunca engeller muhtemelen. 😂

2|0
    0|0
  • merhaba der girerim olaya
    öyle yapmıştım zamanında..

1|0
    0|1
  • Benim tanışmak için bir bahanem olmaz. Kendi kendime uzaktan severim. Genelde onlar gelir benimle tanışmaya.

0|0
    0|0
  • hayır diyemeyeceğini gibi büyük konuşmayalım da merhaba diye başlarım

1|0
    0|0
  • Bahaneyi kimse sevmez. Seven insan karşısına geçer itiraf eder. Özgüvenin varsa bir adım önde olursun her zaman. Denendi onaylandı 👍

1|0
    0|0
    • 7gün

Zaten tanışmak için adım özgüven göstergesi.
      Bahaneyi çok farklı anlamışsınız siz.

• 7gün

Aynen pardon bahane olarak en etkili yöntem köpek gezdirmek. Gerisi muhabbet sohbetle gelir 😂

• Öyle kesin etkili denecek bir cümle falan yok. Var diyen sallıyodur. O an en etkileyici cümleyide söyleseniz karşı cins sizden etkilenmemişse etkilenmez. Ama zaten aranızda bir elektriklenme olduysa selamun aliminyum bile desen kızla tanışırsın. (Tecrübeyle sabittir :d )

1|0
    0|0
  • bana en uygun sorusunu bulurum görüş yaparım cevap verirse tanıışım

5|0
    0|0
  • Öz güvenli bir insan olarak, hersey benim hayatimda olagan gecer, sicak bir "merhaba" ile baslar hersey, bu ilkemdir, gerisi nasip :)

1|0
    0|0
  • Unutulan bir sey saga sola cok bakinma nedeni ile ne aradigini sormak.

1|0
    0|0
  • Herşey bahane o yüzden direk konuya baliklama atlayacan aga, lafi çok dolandirirsan herşeyin b*ku çikar

1|0
    0|0
  • Doğaçlama olmazsa olmazım!!!
    Plan yaparak tanışma huyum yoktur.!!
    İlk kelime herzaman o anı yaşanmaktır.!!

1|0
    0|0
  • Çiğköfte ismarliyimi demiştim bir kere kabul etmişti he bide otobüs durağında bekleyen kıza motorla yanaşıp telefon numaramı gösterdim aradı ve arkama binip kaskı taktı öyle oldu yani

0|0
    0|0
  • Onlar bunlar şunlar der sen özelsin ama der geçerim

1|0
    0|0
  • Selam veya merhaba der yazarim cevap vermek karsidakine kalmis bisey

1|0
    0|0
  • Evet nerede kalmıştık
    Pardonnnn
    Ben sende kaldım da 😂😂

1|0
    0|0
  • Çekingen biriyim kimseye gidipte o şekilde diyemem 😕

1|0
    0|0
  • Biliyor musun hayatımda bir kıza sevdiğimi soylemistim direk çok ağır şekilde reddetmişti. Sonra 19 yaşımda tek başıma yurt dışına çıkıp geldim yetmedi 2 yıl eve kapattım askere gittim geldim. 3 kızı da geri çevirdim bu durum olduktan sonra şu an hislerim yok. Yani tanışma bahanem hiç olmadı ondan sonra o kadar meraklı kadın cesaret göstermesi gerekir tekrardan. Belki bu benim için değerli olabilirdi. Yeşil ışık ya da laf atmak değil direk net olacak. Samimiyetimle yazıyorum insanları kolay kolay hayatına almam maddi manevi çoğu faydalanmaya calisiyoo

0|0
    0|0
  • Bir mağazada kıyafet alırken fikir sormuştum seçmemde yardımcı olmasını istemiştim😂

1|0
    0|0
  • Bahane aramam çocukluğa gerek yok. Nazikçe sizi tanıyabilir miyim diye sorarım

1|0
    0|0
  • Yağmur ve şemsiye bahanesini ben de kullanmıştım 😛😛

1|0
    0|0
  • Beğendim kızla tanışmam için bahanem yok beni görmesi yetiyor zaten :D

1|0
    0|0
  • Hiç öyle bir kimseyle öyle bir çabam olmadı anlık yaşadığım için hayatı bir saniyem bir saniyemi tutmiyor 😂

0|0
    0|0
  • Bayan istemedigi sürece hic bir b*k olmuyor. maalesef takla da atsan amuda da kalksan bu böyle...

1|0
    0|0
  • Kişiye ve ortama göre değişiyor bu bahane bu yüzden her kıza aynı taktik sökmez 😂

0|0
    0|0
  • Bu soru beninde aklımdan geçti kıx bugün. Sana kısmetmiş.

0|0
    0|0
  • Geçen tanıştım biriyle kıza sen yaşıyorsun dimi dedim 😅🙃

0|0
    0|0
  • Bahane aramam

1|0
    0|0
  • Yazmıştım sanki ben daha önce :))

1|0
    0|0
  • Çok fazla seçenek var bence bu soruya cevap 😄

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    14

Kızlar Ne Diyor 6

• Benle tanışırlar hep ben tanışmam çünkü insan sevmem hayatıma da kolay kolay almam

2|3
    0|1
  • Ben hep yol sorarım, sonra da o tarafa gidiyorsanız beraber mi gitsek ya derim 😂

0|1
    0|0
  • Sizi biryerden tanıyor gibiyim 😂😂

1|0
    0|0
  • Tanışma bahanem olsa şu an tek başıma olmazdım

0|0
    0|0
  • Çakmak var mı

0|0
    0|0
  • Psikolojide olan bir etki var "ben Franklin" bu yöntemle karşı taraftan kendiniz için bir şey rica ettiğiniz zaman , kendisine iyilik yapılmasından daha çok iyilik yaptığı zaman karşıdakine daha çok yakınlık ve minnet duyar.. bu taktik iyidir

2|2
    0|0
Yükleniyor...