Sevgiliye küçük bir tebessüm, sonsuz bir mutluluk verebilecek hediye fikirleri nelerdir?

Kadınlar zor beğenirler. Bu yüzden sonsuz aşka yelken açacağınız kadına nasıl bir hediye almak gerekir?
Düşündüm taşındım, çalışmayan aklımı zorladım ve bir kolye olabilir mi dedim?
Olabilir. Çünkü neden olmasın? Mercedes alacak paramız vardı da biz mi almadık değil mi ama?
Sizce hangi kolye daha hoş? Ben karar veremedim.

1|0
208

En İyi Kız Görüşleri

• Benim eski bir sevgilim bir akşam beni ansızın yemeğe çağırdı evine gittim romantik bir yemek mum ışığı , sanat müziği , şarap eşliğinde hazırlamış olduğu yemek şık giyimi ve o geceki duygusal güzel sohbetimiz halen ve ömrümce unutamayağım bir gece , halen bile o şarkının yeri başkadır bende.
    https://youtu.be/UNKfAiXpcoQ

0|1
    2|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kutu cikolata al. ya da herseyden karisik cikolata seker koy kutunun icine icinede not birak. Ben bu cikolatalarin tadina baktim ama inan hicbirisi senin kadar tatli degildi de. Emin ol gulup hosuna gidecektir

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Kolye pek akıl zorlanıcak birşey olduğunu zannetmiyorum lakin şöyle birşey var hediye türünü düşünmektense sevdiğim kişinin nelerden hoşlandığını bilmek işi kolaylaştıracaktır

1|1
    0|0
  • bunlara para dökmek yerine evde şarap alıp 2 tane biftek alıp güzel bir akşam geçirebiliriz. ne gerek var bunlara.

0|1
    0|0
  • Daha önce hiç çiçek almadım. Sevgilim olursa eğer ve bana beyaz güllerden oluşan bir buket yaptırırsa onunla direkt evlenebilirim sanırım

0|1
    0|0
  • Birgün benim icin mutfaga girsin yeter. Hatta hazir corba yapsa bile hosuma gider elinden olduktan sonra. Gerek yok bunlara.

0|1
    0|0
  • Bu fiyatlara bunları alacağına
    evde, romantik bir ortamda
    yemek hazırlamasını tercih ederim.

0|1
    0|0
  • sokaklar yavru kedi dolu... balon, kolye nedir arkadaş?

0|1
    1|0
  • Gif yerine direk o kolyelerin fotoğrafını koysaydın keşke 😅

0|1
    0|0
  • Fiyat olarak değil de onu düşünüp değer verdiğini gösteren herşey.

0|1
    0|0
  • 2. si

0|1
    0|0
  • Sonsuzluk tabiside 💏

0|1
    0|0
  • Sinirli biber geç şu sevgili ayaklarının...

0|1
    0|0
  • ikincisi

0|1
    0|0
  • Sonsuzluk kolyesi

0|1
    0|0
  • Bence en güzeli bu olurdu

0|1
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • İkincisi

0|1
    0|0
  • Neden hep gumus?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tektaş pırlanta yüzük

0|1
    0|0
  • Genelde aniden akla gelen ve yakın zamanın anlam ve önemini taşıyan şeyler oluyor.

0|1
    0|0
  • Çünkü bana ne zevksiz basit geldiyse bilirim ki bir kadın ona hastadır

0|1
    0|0
  • 2. si

0|1
    0|0
  • Benim ona gülüşüm en büyük hediye.

0|1
    0|0
  • Dürüstlük ve sadakat

0|1
    0|0
  • Yaşadıkça öğrenilen şeyler bunlar. Kızın aynası kırıktı bunu farkettim gittim ona güzel bir ayna aldım ve doğru zaman/yerde verdim çok sevindi

1|1
    0|0
Yükleniyor...