Sevgiliye küçük bir tebessüm, sonsuz bir mutluluk verebilecek hediye fikirleri nelerdir?

SinirliBiber
Kadınlar zor beğenirler. Bu yüzden sonsuz aşka yelken açacağınız kadına nasıl bir hediye almak gerekir?
Düşündüm taşındım, çalışmayan aklımı zorladım ve bir kolye olabilir mi dedim?
Olabilir. Çünkü neden olmasın? Mercedes alacak paramız vardı da biz mi almadık değil mi ama?
Sizce hangi kolye daha hoş? Ben karar veremedim.
Sevgiliye küçük bir tebessüm, sonsuz bir mutluluk verebilecek hediye fikirleri nelerdir?