Eşimle küsüm nasıl davranacağımı artık bilmiyorum?

Merhaba 2 yıllık evliyim severek evlendik eşim annesine çok düşkün sürekli annesine arıyor herşeyi biliyor annesi evimizdeki kim gelmiş kim girmiş tüm gün ne yapmışız aslında kayınvalidemi seviyorum eşim herşeyi annesine sorduğu için sanki bizim evi kayınvalidem yönetiyormuş gibi hissediyorum ve ona sinir oluyorum babası araç kullanmayı bilmiyor en son kavgamız dün piknikte annesi aradı anneannesi yoldan gelecekti onu almaya gitti bende tavır gösterdim iki gündür konuşmuyoruz ne işleri olursa eşimi arıyorlar bıktım annesi herşeye küsüyor bende annen küsecek diye hayır diyemiyorsun dedim artık ne yapmalıyım bilemiyorum fikir verirmisiniz

0|0
513

En İyi Erkek Görüşleri

• benim eşim de ailesine çok düşkün onu öyle kabullenip mutlu olmaya bakacaksın aksi takdirde evliliğiniz sıkıntıya girer

1|0
    0|0
    • Ya gezmeye gidiyoruz annesi arıyor eşimde gidiyor bu kadar olamaz ama

• Yazamıyorum

• neden yazamıyorsunuz?

• Bırak şöyle tipleri. Yapıcı olduğun için bunlar başına geliyor. Biraz yıkıcı cazgır ol bak nasıl duzeliyorlar

1|0
    0|0
    • Cazgır olsam ne olur beğenmiyorsan ayrıl derse bana

• Çok şey değişir. Sen niye korkacaksın ki hem o korksun

• 7gün

Teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu durumdan hoşnut olmadığını tekrar dile getir anlamıyorsa bir daha yine devam ederse bu tavırlara evliliğini bitireceğini söyle zaten geriye de başka bir şey kalmıyor malesef.

0|0
    0|0
    • 2 yıldır sürekli aynı şeylerden kavga edip küsüyoruz ama sonuç yine aynı dün olduğu gibi

• Deneyeceğim

• Bir sıkıntın olursa çekinmeden sorun ama dikkat edin ayarını kaçırmayın bu durumun derim

• Severek evlenmişsin
    Şimdi seve seve git gir koynuna
    Bize mi sordun evlenirken

1|0
    0|0
    • 😂 . dogru

• Severek evlendin benmi bilcem huyunu suyunu adamın
      Ilginç valla

• Bu kadar anneci olduğunu bilmiyordum ozamanlar annesigille yaşıyordu tabi çağırmıyorlardı ki onu anlayamazdım

• her ne kadar zor bir durum gibi görünüyor olsa da aslında çözümü kolay ve tamamen senin elinde takip ederseniz mesaj atayım yapmanız gerekeni anlatayım bana teşekkür edersiniz emin olun işe yarar. .

0|0
    0|0
  • Eşinde sıkıntı yok, sıkıntı sende, eşinin ailesini kabullenmelisin ve çocukların ailelere karşı sorumlu olduğunu unutmamalısın

0|0
    0|0
    • Evet haklısın ama biz eşimle bir aile olduk ve sürekli babası araba kullanmayı bilmiyor diyegezmeye gittiğimizde bile bizi aramaları beni geriyor

• Hayr demiyor işte sıkıntı orda annesine bunu bildiği için sürekli arıyor böyle olunca ikisine de gıcık oluyorum

• Annesini boşver sen eşinle çözeceksin, hatta bir yere gittiğinizde sen kal git işini bitir geri gel de

• Yasli insanlar ve esiyin atasi onlar empati yap ayni konumda senin ailen olsa sen ne dusunursun ozurdile ve anlayisli ol bence

0|0
    0|0
    • Saygı duyuyorum haklısın ama biz evlendik bir aile olduk plan yaptık biyerlere gidiyoruz birisi alınacak birisi götürülecek eşimi arıyorlar ve oda gidiyor

• Çok söyledim anlattım ama olmadı hayrlısı artık

• Duzelir insallah hayirlisi:)

• Memleket nere pardon

1|0
    0|0
  • Küs davran

1|0
    0|0
  • Esin ne diyor peki bu konularda?

0|0
    0|0
    • Bunda bişey Yok diyor kadın yaşlı onu almaya gittim diyor son olayda

• Açık açık demelisin. Tabi yanında anneni seviyorum ama biraz olsun ozelimiz olsun istiyorum de. Çok görme bana. bunu de. duygusal yap yani konuşurken. :D silahtır

• ya da daha başka silahlarını kullan.

• Ilk baslarda uyarman lazimdi

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin. 🤣

0|0
    0|0
  • Eşin orta yolu bulmalı sende destek ol bu süreçte

0|0
    0|0
    • Eşim ailesini kırmak istemiyor teni evliydik planımız vardı annesigili düğüne götürdü biz planı iptal ettik ve hala değişmedi piknikten bile onların işini yapmak için gitti

• Ne diyecek arabaları Yok ben tek erkek çocuğum filan diyor

• bir planınız olduğunda başkasını araya katmamalı o günü sadece senin için ayırmalı yoksa koştur koştur oluyor hoş olmaz öyle

Kızlar Ne Diyor 5

• Kabullensen iyi olur, değişmezler. Değiştirmeye de uğraşma sen kötü olursun. Bence onu kendi annen gibi gör ve öyle sevmeyi dene. En azından bir süre sonra eşim annemi sevmiyor psikolojisinden kurtulur eşin. Sen de mutlu olursun. Çünkü bazen bazı zamanın kayınvalideleri evlilik kurtaran değil, yıkan cinsten olabiliyor ve hatta bazıları oğluma kız mı yok havalarına girebiliyor. Yuvanızdan memnunsanız aile olduğunuzu kabullenin ve yaşamın keyfini çıkartın.

0|0
    0|0
    • Maalesef bunu yapmam çok zor çok gıcık oluyorum çünküüüü

• babam da öyle
    yani eşin kabulleniyorsa bu durumu saygı göstermekten başka çaren yok

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum ama sinirlerim bozuluyor ve bir hafta düzelmiyorum tabi ki bizde tartışıyoruz bu süreçte

• yani hep böyle devam edecek malesef
      aileye yakın olunca böyle oluyor

• Baska erkek kardesi var mı arkadasimda senin durumunda oda sinir oluyr

0|0
    0|0
  • Ayrıl hayat cekilmez

0|0
    1|0
    • BEbeğim var 6 aylık 😕

• Lan bahar bende insansın diye. Sana obur taraftan yorum yapıyorum senin ben suratına sicayimmmmm

• Noluyo ya ben senden bildirim almadım anlamadan dinlemeden niye laf söylüyon

• Anneye o kadar baglanmis olan bir erkegi koparmak cok kolay bir durum degil eger anneye karsi gard alirsan bu durum sizi kocanızdan uzaklaştırır ve soğutur böylece kocanız inada bindirmiş olursunuz yapmaniz gereken şey anneyle arkadas olmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...