Sevgilim 2 gündür hiç aramadı, yazmadı. Yazarsa nasıl davranmalıyım?

Bu gece yazarsa ya da bulusmak isterse ona nasıl davranmaliyim abartiyormuyum yoksa bu yaptığı normal mi yoksa napmaliyim?
Güncellemeler:
Az önce sevgilim yazdı nbr falan hastayım çok ateşim ar ksuucagim geliyor başım ağrıyor dedim geçmiş olsun çok üzüldüm dedi sonra ben buna baya sert konuştum hata hesap sorar gibi niye yazmıyor diye atıştik biraz annemi istyorum dedim oda biz ne konuşuyoruz sen anneni istyorum diyorsun dedi bende hastayım diye dedim oda belli hastasın diye cenene vurmuş yemek yemeye gidiyorum buraysan yazarim dedi 😢😢😢😧? Hasta olmam umrunda olmadı niye böyle davrandi
Bide biz yazisirken 2 kuzenide bana arkdalsik gönderdi biri kız biri erkek ama bizim iliskimiz gizliydi çünkü ailesi onaylamiyor diye bunlar niye bana ark gönderdi biseymi biliyorlar?

0|0
824

En İyi Erkek Görüşleri

• çatladınmı bir işi çıkmıkştır belki gebermedinya bekle sabır tehammul dşye bir şey yok mu sende o zaman sen ara derim can

1|0
    0|0
    • İşi falan yok çevrim ici durup çıkıyor butungun de evde

• özletiyordur gururu tutmuştur şeytanlan birliktedir seni unutturuyor oda gururlanıyordur can bekle gör ondan sonra bir osmanlı tokatı salla şeytanı uzaklaştır kendinden

• Ne anlamadim

• Önce halini hatırını sor. Sebebini sor. Yalan var mı yok mu ölç tart. Hiç bir şey olmamış gibi davranıyorsa ağzına s. ç. Gerçekten sorunu olduğuna ikna olursan konuyu uzatma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 2 gün cok normal ya sevgililer her gün mü konusuyor bu kötü sevmedim

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• nedir çektiğiniz sevgilin olunca da böyle şeylerle uğraşıyrorsun, kafa yoruyorsun, neden aramadı, kaybetme korkusu, kazık yeme korkusu, ilgilenme , ektra sorumluluk kendini hazır hissetmek şart böyle şeylere.

1|0
    0|0
  • Sert yap. Öldün mü kaldın mı insan bir merak eder arat sorar en kötü günaydın iyi geceler olmalı çok ayıp

1|0
    0|0
  • Arama hic arayincada hic bir sey olmamis gbi davran

1|0
    0|0
  • tamam. boynuz spor. tamam bis ver kardes elini sallasan ellisi sende 5 koca yapacak potansiyel var 🙈🙈🙈😄😄😄

0|0
    0|0
  • bu aralar ters davranıyo sana, hepsini toplayıp hesabını sor

1|0
    0|0
  • 2 gündür aramıyorsa, tek amacı görüşmekse..
    bilemedim..

1|0
    0|0
  • Sevgilin ned3n sana yazmadi once onu sorman gerek. Bence normal bir sey değil

1|0
    0|0
  • Ona aramadığı süre kadar uzaklaşma cezası ver

1|0
    0|0
    • Bunu ben daha dün düşündüm ama haftaya gidiyorum burdan oyzuden öyle ceza verirsem daha az görüşmüş oluruz 😐

• 2dak
      Bide biz yazisirken 2 kuzenide bana arkdalsik gönderdi biri kız biri erkek ama bizim iliskimiz gizliydi çünkü ailesi onaylamiyor diye bunlar niye bana ark gönderdi biseymi biliyorlar?

Demekki sen gizli sanarken o herkesle bunu paylaşıma açmış

• Bu iyi biswy degilmi beni kuzenlerine anlatmismi anlatmasi kotumu?

• Yol ver gitsin pişman olmadan

1|0
    0|0
  • Peki sen niye sormadın?

1|0
    0|0
    • Ama hep ilk o arıyor bu onun için problems değil ki biliyor ben sevmiyorum ilk yazmayı

• O zaman kaybetmeye hazırsın

• Erkeklerden görüşlere devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• Ağırdan sat kendini gurur yap biraz sonucta yazmamıs etmemis

1|0
    0|0
  • Gelemem hastayım üşüttüm de gitme 2 saat değil 2 günden bahsediyoruz abartmıyorsun

1|0
    0|0
  • bir hareketine falan sinirlenmiştir şimdi biraz uzak kalmayı tercih ediyordur belki de

1|0
    0|0
  • sen ara sor belki bı sıkıntısı problemi var

1|0
    0|0
  • 2 hafta trip at

1|0
    0|0
  • Sebebini sor önce ona gore davran

1|0
    0|0
  • Sen de ona yazma