Ciddi ilişki düşünmeyen erkek nasıl anlaşılır?

Elbette her ilişki nikah masasında bitecek diye bir kural yok! Ama bazı ilişkiler vardır ki, kadın için özeldir, anlamlıdır...

Ciddi ilişki düşünmeyen erkek sizce nasıl anlaşılır?

Ciddi ilişki düşünmeyen erkek nasıl anlaşılır?

1|5
82116

En İyi Erkek Görüşleri

• Herkes düşünür buna inanın sadece bazıları daha uzun bazıları daha kısadır. Tek fark bu karakteri sağlamsa uzar bu yoksa inceldiği yerden kopar zaten.

3|2
    0|0
  • Konuşurken gözler sağa sola kaçıyorsa ve yüksek perdeden atışlar yapıyorsa ciddiyet yoktur.. Hele kadın konuşurken gözlerinin yerine boyuna , dudaklara veya göğüslere bakıyorsa o erkek sadece cinsellik düşünüyor demek.. Ancak sürekli sevgi dolu pırıldayan gözler ile gözlere bakıyor ve yüksekten atmıyorsa o erkek ciddidir..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Aileyle tanışmak istemez
    evlilik muhabbetlerinden kaçar
    Ve cinselligi ön planda tutmak ister ilişkisinde

0|1
    0|1
  • Sabırsızdır, direk amacına erişmek ister.

Gerçekten ciddi ilişki isteyen erkek oldukça dikkatlidir. Karışısındaki kişiye yanlış bir sinyal göndermekten çekinir.

3|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 114

• Evlilik konusu açılınca ya konuyu değiştirir ya da kaçar.

0|0
    0|0
  • Sorunca söyler

1|3
    0|0
    • :) gülesim geldi

• @Poncikkedicik98 Kızlarla vakit gecirmek, cinsellik yaşamak için. Kadınları seviyor diye illa evlenmesi mi gerekli. Ama dürüst olmalı evlilik niyeti olan kızları oyalamamalı

• erkekler de duygusallık yok ve salak kadınların yuzunden masum kızların canı yanıyor sorunda burada zaten

• Ben 1 saat içinde belli ederim

0|0
    0|0
  • eğer senin geleceğe yönelik planların, beklentilerin, korkuların, tedirginliklerin vs ile ilgilenmiyor veya bu konuda yapıcı adımlar atmaya çalışmıyorsa, zaten seninle bir gelecek planlamıyor demektir.

6|0
    0|0
  • Hayatının odak noktasında sen varsan , bütün ilgisini sana yönlendirmişse ve bakışları, mimikleri, davranışları ile içten ise hatta göz göze bakarken yüzünde tatlımsı , mutlu bir ifade varsa, kıskanıyor, sen yüz vermeyince ya da senden gelen olumsuz bir an da üzülüyor , kiriliyor ise kesinlikle ciddidir.
    Ve bu durum uzunca bir zaman, hic bitmeyecekmis gibi devam ediyorsa kesindir.

0|0
    0|0
  • Konuşmasından bile anlaşılır ya, gelecek planı kurmuyor kendiyle ilgili önemli şeyleri anlatmıyor ailesinden ya da yakın oldugu insanlardan sizi uzak tutuyorsa eğlenmek için yanınızdadır. Ha bir de işin sonu hep cinsellikle bitiyorsa. Her erkek sever sevişmeyi, kandırmayalim birbirimizi. Ama sevdiğimiz kadınla da hep sevişmek istemeyiz. Aşık olan erkek anlaşılır ya.

0|0
    0|0
  • Evlilik imalarında bulunmayan Sevgili ya da flört ile daha karşılaşmadım açıkcası. O yüzden erkek olarak he diyip mevzuya örtü çekiyoruz ne yapalım...

0|0
    0|0
  • Doğru kişiyi bulduğunda kafanda böyle soru işaretleri olmaz. Bir kadın bir erkeğin kendisini önemseyip önemsemediğini anlar. Ancak nötr olursa.

Yani senin duyguların varsa enayi konumuna düşene kadar anlayamazsın. Kafanda kurduğun gibi zannedersin. Bu da hüsran olur..

0|0
    0|0
  • Anlaşılmaz. Şeytandan farkları yok. Ansızın çıkar hayatınızdan. Ortada kalırsın neye uğradığını şaşırırsınız. Sonra onca hayale mi emeğe mi saygı ve sevgiye mi üzülürsünüz bilemezsiniz. Kötü 6 ay geçirirsiniz tüm güven duygunuzu da yitirmiş olarak yeniden toparlanmaya çalışırsınız. Gerçeğin özeti tam da bu.

0|0
    0|0
  • Anlaşılması zordur cinsellik istiyorsa ciddi degildir diyorlar ama bazen cinsellik sevgiden de oluyor bunuda bilmek gerek

1|0
    0|0
  • Gelecek ile ilgili konuşulduğunda lafı değiştiren veya ilgisiz davranan, sürekli ( ilk buluşmadan beri ) aklı hep cinsel içerikli konularda olan ve bundan sıkça bahseden.

0|0
    0|0
  • Halinden tavrından ilk hafta yatağa atmaya çalışır istediğini yapar vs vs ancak karekterli olan her zaman haklı değilsin der buda negatif olarak döner.

1|0
    0|0
  • İlk günden cinsellik açar ve seni yatağa atmak ister. Seni ailesinden gizler. Gelecek ile ilgili hayaller kurmak istemez suratını asar veya konuyu değiştirir.

0|0
    0|0
  • Çok kolay adam olan erkeke takılın okadar
    Bide sizi ALLAH için sevsin
    Kadın kocasının emanetidir
    Emanete hıyanet etmeyen
    ALLAHtan korkan bir adam bulun o sizi aldatmaz

1|0
    0|0
  • ailem seni tanımak istiyor de ya da ailem beni biriyle evlendirmek istiyor de

0|0
    0|0
  • Tanıştıktan 6 ay sonra evlilik teklifini hala yapmamışsa o erkek ciddi değildir.

0|0
    0|0
  • Ciddi ilişki düşünmeyen erkeğin derdi yataktır bunuda anlamayan kadın salaktır. Herşey kadında biter. Ya bitirirsin ya da isteyerek devam edersin

2|0
    0|0
  • Cinsellik istiyorsa bil ki ciddi değil..
    ya da sapıkca konusursa..

3|0
    0|0
  • Ciddi düşünen de düşünmeyen de anlaşılmaz kolay kolay...

2|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    94

Kızlar Ne Diyor 80

• İlgisiz, her şeyi cinselliğe çekmeye çalışan erkek.

1|1
    0|1
  • Ailesiyle tanıştırmadığı sürece ciddi düşünmüyordur zaten. Ailesine tanıştıracak kadar seni seviyorsa o adam ciddidir.

0|0
    0|0
  • sana karşı olan tutum ve davranışlarından anlaşılabilecek bir şey

0|1
    0|0
  • Gunlerce arayip sormayan insan yeterince deger vermiyor demektir. Ve guven veemiyorsa o iliskinin de sonu yok demektir.

0|0
    0|0
  • Erkek kadın diye ayrılmamalı birey olarak konuşmalı bu tamamen kişisel bir karardır illa ciddi ilişki istemiyor diye karaktersiz olacak diye birşey yok herkes kendi kararı

0|0
    0|0
  • Hemen kendini belli eder öyle tipler
    Zaten açık bir dillede söyler "sadece takılıyoruz anı yaşa" diye

0|1
    0|0
  • Evlilik lafını duymak istememeleri,
    Lakayt davranmaları,
    Karşı tarafı sadece cinsel obje olarak görmesi.

0|1
    0|0
    • Dinsel obje olarak mı görelim? Tapınanlar da var abazalıktan.

Bir kadın hayatımda olmayan neyi katabilir bana?
      Ben mutluyum hayattan tat alıyorum. Geziyorum çalışıyorum yiyorum içiyorum dostlarım var sevdiklerim var. Yabancı bir kadın bana artı olarak ne verebilecek? Zaten ben hayatımı idame ettiriyorum. Onda aradığım ne var?
      Cevap belli. Bedenine müptela yaratılmışım. çocuk ve cinsellik.

• @bluewind
      Böyle düşünüyorsan zaten olay senin için bitmiş

• öyle olmuş galiba annem :D

• gelecek hakkında tek kelime etmez. herhangi bir şekilde ima etmeye bile korkar. gelecekle, evlilikle ilgili bişi konuşulurken darlanır, kaçacak delik arar.

0|0
    0|0
  • Kıçı ayrı başı ayrı senkronize ediyosa, umursamaz, ilgisizse, değer vermiyorsa, sürekli çıkar olarak cinselliği ön plana getiriyorsa net anlaşılır.

0|0
    0|0
  • Evlilik konusundan kaçar genelde evliliği düşünmiyen erkekler bazılarıda açık olur evlenmeyi düşünmüyorum der...

0|0
    0|0
  • Sadece cinsellik peşindedir özel hayatına sokmamaya çalışır

1|1
    0|0
  • ilgi göstermez her dedıgınden yavas yavas caymaya calışır

0|0
    0|0
  • Ya. v. şaklığından
    Ve anlattıklarını önemsememesinden
    Seni merak etmemesinden

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada dahi; bize gelsene diyen erkek asla ciddi düşünmüyordur. Ki ortada duygu da yoktur ruh da

0|1
    0|0
  • Ben seni üzerim...
    İyi biri değilim ben bana çok bağlanma
    Gibi cümleler kurarlar genelde

0|1
    0|0
  • Evlenmek istemiyorum dediginde burnunda bitiyorsa o eğlenmelik erkektir.

0|1
    0|0
  • beraber olmak istediğini her seferinde söylüyorsa..

0|1
    0|0
  • zayif uzun boylu ela gözlü oluyorlar geberesiceler:(

0|1
    0|0
  • Kısa ilişkileri olmuşsa. Özellikle tek gecelik falan. Playboy olup olmadığından anlaşılır işte

0|1
    0|1
  • Zaten evlilik düşüncesinin uzak olduğunu laf arasında belli ederler

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    60
Yükleniyor...