Sanal Alem Flörtünde Bilmeniz Gereken Kurallar

Onun hakkında araştırmanızı iyi yapın

Hepiniz de biliyorsunuz ki sanal alemde biriyle flört etmek çok basit ama teknoloji o kadar gelişti ki birçok fake hesaplar bulunmaktadır. Örneğin başkasının fotosunu kendi fotosu olarak tanıtma, erkek olup kız olduğunu söylemek veya tam tersi onun hakkında iyi bir araştırma yapın, yaşıtınız diye çıktığınız kişi dedeniz neneniz yaşında da olabilir.

Telefonda konuşun

Emin olmadan sakın kimseye numaranızı vermeyin. Karşınızdaki kişi sapık veya başka bir şey olabilir. Onu iyice tanıdıktan sonra numaranızı verin artık konuşmaya telefonda devam edin. Neden telefonda devam edin dedim çünkü karşınızdaki kişinin karşı cinsiyetten olduğunu sesinden anlayabilirsiniz ve ses tonundan yaşını tahmin edebilirsiniz.

Buluşma yerinizi siz seçin

Sanal sevgilinizle artık yüz yüze görüşmeye kendinizi hazır hissettiğiniz an buluşma yerini siz seçin. Daha önce gittiniz yerlere gidin asla yalnız kalmayın ne kadar güveniyor olsanız da sonuçta kim olduğundan emin değilsiniz.

Arkadaşlarınıza danışın

Her şeyi anlatın yakın arkadaşınıza buluşacağınız zaman da arkadaşınıza bildirin bari başınıza bir şey gelse nerede olduğunuzu bilsin ona göre davransın. Ya da ilişkinizde bir terslik olursa arkadaşınızla olayı halletmeye çalışırsınız.


1|2
14

En İyi Erkek Görüşü

  • çok haklısınz

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;