İlk Buluşma İçin Tepeden Tırnağa Hazırlanma Kılavuzu!

KS'de genelikle, ilk buluşmamız çok heyecanlıyım, nasıl davranmalıyım gibi soruları çok görmekteyiz. Yeni bir ilişkinin arifesinde olabilirsiniz. Aklınızda hep ilk izlenimin çok önemli olduğu gerçeği var çünkü hiçbir zaman ikinci bir ilk izlenim yaratma şansınız yok!

Öncelikle kendinizi psikolojik olarak hazırlamalısınız.

Gülüşlerinizle başlayın

Gülüşleriniz bir erkek için her şeyden önemli olacaktır. Gereken yerde gülmezseniz partneriniz bozulacaktır. Yani demek istediğim, o bir espri yaptığında mutlaka gülün. Çünkü eğer gülmezseniz ve bir tebessüm bile etmezseniz sizden soğumasına yetecektir.

Ağız bakımı

Ağız ve dişler gerçekten çok önemlidir bende dahil bir erkeğin ilk olarak dudaklarına ve güldüğünde dişlerine dikerim gözlerimi. Ağzınız kesinlikle kokmamalıdır. Buna dikkat edin. Gitmeden fist sakızlardan alın çiğneyin. Kokmaması için dişlerinizi önce çilek, sonrada diş macunu ile fırçalayabilirsiniz. Çilek hem dişlerinizi beyaz tutacak hem de kokmasını az da olsa önleyecektir.

Senin o gözlerin var ya! Siz susun gözleriniz konuşsun..

Evet gözler, gözler her şeyden önemlidir. Sizinle muhabbet içerisine girdiğinde ilk olarak gözlerinize kitlenecektir. Gözlerini sizden alamazsa sizden etkilenmiş demektir bunun için iyi o bakışı yakalayın elektriği aldırın. Buğulu gözler her zaman tercihidir erkeklerin. Erkeklere göre buğulu göz makyajı daha çekici gelir.. Kadınların hoşlandığı göz ve bakış ise daha sert daha kısık gözleriyle konuşabilen erkeklerden hoşlanırlar. Gözlerinizi kullanmak sizin elinizde..

Gideceğiniz mekanın tarzına uygun giyinmek önemli

Vücudunuza yakışan kıyafetleri tercih etmelisiniz. Oraya çok abartılı olarak süslenip gitmemelisiniz. Sanki doğal haliniz gibi karşı tarafa bunu çaktırmayın. Daha sade renkli elbiseler tercih edin. Takıda biraz daha az kullanım yapın.

Konuşma tarzı

Daha yavaş konuşun, sorulara düşünerek cevap verin, heyecanınızı yenin dik durun. Söyleyeceklerinizi tane tane söyleyin bir an içinizden konuşup iç sesinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

Telefon

İlk buluşmada telefonu elinize alıp birisine mesaj atmayın gerekirse telefonunuzu sessize alın sadece onunla ilgilenin aksi taktirde sizi sorgulayabilir içinden.

Sıkça sorulan soru yemekte ne yapacağım heyecandan elim ayağım titrer bardağı bile kırarım..

Akşam yemeğine gidiyorsanız, onun yanında heyecanlanıp yemek yiyemem diye düşünüyor olabilirsiniz.

Birçok kadın, ilk buluşmada obur biri izlenimi vermemek için aç kaldığını söylüyor.
Aç kalmanıza gerek yok, yemek öncesinde aperatif bir şeyler atıştırın. Yemek esnasında tüketilen iki kadeh şarap bile boş mide ile sizi sarhoş edebilir. Erkekler ise muhakkak içkinin dozunu doğru ayarlamalı, ertesi gün söylediklerini hatırlamayan kısacası kendini rezil eden biri durumuna düşmemeli.

Umarım atlatırsınız..

İlkler başkadır şansınız bol olsun. :)


3|3
21

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

 • İlk buluşmada dikkatli olarak hazırlanmalı, yararlı öğütler vermişsin.

  0|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 2

 • Ilk bukusmada olabildigince siradan olmaliyim

  0|0
  0|0
 • Bazılarını yptm sadece

  0|0
  0|0
Yükleniyor... ;