Sevgili Bulma Kaygısının Altında Yatan Sebepler

Hep bir sevgili arayışı vardır

Artık herkesin sevgilisi var neden benim yok, acaba ölmeden bir sevgili bulur muyum kaygısı vardır.

İlişki yaşayacağı kişinin fiziği, maddiyatı önemli değildir

Artık sevgili duygusunu tatmak lazımdır. Sırf sevgili yapmak için sevgili yapılmaz deyip de 500 sevgili değiştiren insanların görüşleri önemsizdir artık onlar için.

Hayatın temeli cinselliğe dayanır

Her şeye dini bakan, yok zina günah ve benzeri deyimler kullanıp; sorgulamadan her şeye inanan insanlardan nefret ederim. Hayatın temeli cinselliktir, hemen ilk tanıştığınız biriyle yatın demiyorum ama kezbanlığınızı da bir kenara bırakın. ''Namus 2 bacak arasında değildir.''

Sevgili için tip gerekmez

Kadınlar 3 şeye bakar; Tip, Para, Karakter lakin hep sevgilisi olmayan insanları tipsiz diye yargılıyorsunuz. Şahsen bende de tip yok lakin tipin ana unsur olması insanlardaki estetik arayışı yüzünden vardır. Bilakis düşüncelerini ve fikirlerini sevdiğiniz biri için tip o kadarda önemli bir unsur olmaktan çıkıyor.

Mutluluk=Sevgili anlayışı

Bu anlayış biraz absürttür. Doğru bir sevgiliye sahip olunca mutlu olunmuyor lakin siz hiç sevgilisi olmamış birine bu fikrinizi dinletemezsiniz.

Sevgilim olsa da yapsak dediğiniz aktiviteler

Normal bir arkadaşla da aktivite yapılabilir ama sana yakın biri ile yaptığın aktivitenin yerini tutamaz. Aklınızdan geçen romantik düşünceleri realiteye dökmenin vakti gelmedi mi sizce?

Bir arayıp soranınızın olması

Pekala millet, kim arayıp soranının olmasını istemez? Uh ben diyenler illaki olur bilhassa istisnalar kaideyi bozsaydı hiç bir bilgi doğru olmazdı.


1|0
01

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...