Aşık Olamama Sorunu

kamusutra

Benim hiç adına şiir yazacak kadar sevdiğim bir sevgilim olmadı...

Aşık Olamama Sorunsalı

Ben sevmek nedir hiç bilmedim, bir kadının omuzlarına başımı koyup huzur bulmak nedir tadamadım. Acaba şu an ne yapıyor beni düşünüyor mu diye endişelenmedim. Uğruna salakça şeyler yapıp rezil olmadım, rezillik duygusunu yaşamadım. Yaşayamadım...

Çünkü bendeki şu kalp var ya heh işte hepinizde olan o meret, o s*ktiğimin organı bende sadece kan pompalamaya yarıyor. Bir başka kalp için değil sadece şu aciz vücudum ayakta dursun diye atıyor.

Şimdi dönüp de arkama baktığım da hayatımda uğruna yaşanmış bir şey göremiyorum.. Bir çok insanın benim gibi duygusuz olabilmek için can attığını düşündükçe kendimden çok onlara acıyorum. Çünkü aşık olabiliyorlar bencilce kendileri için yaşamak yerine kutsal bir varlığa bağlanıp onları mutlu etmek için uğraşıyorlar. Ama onlar bunun değerini bilmiyorlar.

Bazı zamanlar düşünüyorum genellikle rakı içerken, dönüp kendime diyorum ki sen nasıl bir adamsın l*n! Nasıl bu kadar duygusuz nasıl bu kadar gaddar olabiliyorsun?

İşin içinden çıkamıyorum çünkü ben beni ben de kaybettim. Siz kendinizi içinizde kaybetmek nedir bilir misiniz? Bilemezsiniz tıpkı benim sevmenin ne demek olduğunu bilmediğim gibi. Sevmek bir zayıflık değildir sevmek cesaretliliktir o yüzden bol bol sevin, sevebildiğiniz kadar sevin, sevdiğinizin kokusuyla doldurun ciğerlerinizi benim yapamadıklarımı benim yerime de bol bol yapın anasını satayım.

Sevmekten korkmayın, birisine kapılmaktan onun peşinde köpek olmaktan korkmayın

Çünkü aşk zaten köpek olmaktır. Şimdi bu yazıyı okuyanlar ne diyor bu diyecektir benim bunları neden yazdığımı anlamayacaktır sorun değil çünkü ben de sizi anlayamıyorum hissettiklerinizi hissedemiyorum.

Sizin değerini bilmediğiniz şeyler başkalarının hayallerini süslüyor, hep öyle değil midir zaten?

Komşunun bahçesi her zaman daha yeşil görünür insana daha bir çekici gelir. Neyse lafı fazla uzatmayayım aklıma geldikçe yazarım ben. Hadi sağlıcakla kalın sevdiğinizin değerini bilin!

Aşık Olamama Sorunu
6
4
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
4Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Gizli Üye
  Cesaretsizim, bu nedenle gizli kullanıcı yorumu yapıyorum
  Cesaretsizim, bu nedenle uzaktan bakıyorum
  Cesaretsizim, bu nedenle sevemiyorum
  Cesaretsizim, bu nedenle sevilmiyorum
  Cesaretsizim, bu nedenle hissizim
  Hissetmekten, acı çekme olasılığından korkuyorum.
  Yalnızca bir kez çok sever gibi oldum, ama sevemedim. Vazgeçtim. Unutmayı istedim. Başardım. Bunun yerine onun da beni sevmesi için cabalasaydim... gibi sizlanmalarim yok. Hiç kimse sevilecek gibi değil. Ben de değilim. Manasız geliyor her şey. Ot gibiyim. Belki otların bile bir hissi vardır. Bilemiyorum.
  Ne bileyim işte, birini sevmek demek ölümüne üzülecegin bir kişi daha demek.
  Cesaretsizim, bir ölümü kaldıramayacak kadar
  Korkagin tekiyim, kendimi bile sevmeyecek kadar
  Hissizim, hiçbir bağım yokmuşcasina.

  Ve sanırım en çok da biz, sevemeyenler olarak, sevginin gücünü ve güzelliğini daha net görebiliyoruz.
  Hayat sevince güzel, sevebiliyorken Sevin!
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Designer_27
  O sorun bende de var aşık olamıyorum ama alışkanlığa dönüşüyor ilişkilerim genelde tam olarak karşılıklı bir aşk yaşamadım hiç nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorum.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

53
 • rengarenkkimm
  Bende hiç aşık olamadım. Acaba şimdi ne yapıyor nerde nasıl diye düşündüğüm birisi olmadı. Kimseyi düşünüpte aglamadim geceler boyu. Onca romantik filmi izleyip orada geçenleri asla yasamayacagini düşünmek zor oluyor bazen. Keşke diyorum keşke şu gençlik vakitlerinde benimde deli gibi seveceğim biri olsaydı çünkü bence aşk en güzel gencken yaşanır. Yinede umarım bir gün aradığımız aşkı buluruz yeterki aramaya devam edelim ne derler bilirsiniz arayan aradığını eninde sonunda bulurmus
 • saaabiiihaaa
  Ben de aşık olamıyorum. Bkz: Beni üzen yok, kıran yok, aldatan yok, trip attığım yok, hediye derdi yok. Sonuç: MUTLUYUM. Gud nayt
 • kitap92
  düşünceler yanlışsa kalpte yanlış çok yapar önce değiştir kendini kendin olmayı öğren ve sana kendin olma şansını verene şans tanı
  • kamusutra

   Benim sorunum kimseye şans vermemem bana yakınlaşmaya çalışan insanın önünde bir duvar var ve o duvarı aşamıyor

 • bay_enco
  Valla kızlara bulaşmadığın çok yerinde olmuş. Biz bulaştık boyumuzun ölçüsünü aldık.
 • MerveKOYUN
  Aşk yürek ister...
  He sende o yürek yok demiyorum..
  Ama en güzeli de yüreksiz olmak belki de..
 • Nicontane_
  emeğine sağlık
 • _relax_
  bendede var o ya
 • Gizli Üye
  Aşk cesaret ister.
  Cesaretin kadar ya mutlu ya da güçlü olursun aşkta kaybetmek bile yoktur aslında harika bir Bence olmuş emeğine sağlık.
YÜKLENİYOR...