Bir Erkekten Kızlara, İlişkilere Dair Önemli Tüyolar

Gizlisolak

Bir Erkekten Kızlara, İlişkilere Dair Önemli Tüyolar

Merhaba. Daha önce erkeklerle ilgili yazdığım makale çok ilgi görmüş, kızlarla ilgili yazmam için de pek çok mesaj aldım. Ve şu an bu bence'yi tamamen kızlara armağan ediyorum.

Doğallık doğallık diyeceksen yine hiç okuma. Çık kadınlar kulübunde sevgilinin seni nasıl aldattıgını, terkedildigini anlat. Bana kimse bakmıyor diye dert yan.

Şimdi kalanlarla devam edelim.

Herkes roller coaster sırasına girsin, bence bittiginde kendinizden geçeceksiniz. Yarısında çıkacaklar olacaktır. Benimle kalın.

Erkeği Etkilemek ve İdeal Kadın Olmak

Önce ideal erkek kavramını ele alalım. Ardından kadınına bakalım. İdeal erkek deyince kızlardan gelen cevaplar şu yönde:

Kaslı, zengin, zeki, uzun boylu, spor yapan, karizmatik, ses tonu etkileyici, kılsız, çocukları seven, hayvanları seven, dürüst, sadık, özgüvenli, sosyal, az kıskanç, hafif maço vs... Uzar gider.

Böyle bir erkek var mı? Az. Size bakarlar mı? Çok zor.

İdeal kadın kavramını da buna göre uyarlayalım o halde. Güzel, uzun boylu, zeki, trip atmayan, kıskanmayan, özgüvenli, seksi, sesi güzel vs...

Böyle kız var mı? Az. Bize bakarlar mı? Zor.

Bu bir idea zaten adı üstündü. Ulaşılması zor oldugu için ideal.

Flört ve İlişkilere Dair Tüyolar

1- Erkeği etkilemek.

Karakteriniz ne olursa olsun, erkegi etkilemeyi bilin. Eger ilk adımı atmak istiyorsanız atın ama fazla abartmayın. Eğer ilk adımı atamayan bir tip iseniz İLİ işaretlerini kullanın.

İLİ - İlgi işaretleri.

Bunlar sizin hoşlanma anınızda istem dışı yaptıgınız hareketlerdir. Bilimsel olarak kanıtlanmıs. Saçla oynama, hoslanılan kişiye vücut dönük oturma, onunla konusmaya calısma, soru sorma, ortak hobi yaratma, dudak yalama vsvs. Bazılarınız çok kastıgınız için bunları saklıyor. Gerçi sizde de hata yok. Bu İLİ işaretlerinin çogu erkek farkında değil. Gülünce, verecek sanan erkeklerle dolu bu memleket.

Ama eğer amacınız kaliteli erkekle birlikte olmaksa, siz verin işaretleri o anlar

2- Kendinizi ağırdan satın.

Sürekli siz mesaj atarsanız, sürekli bulusalım derseniz, ilk bulusmada erkegin elinizden tutmasına, öpmesine izin verirseniz, degerli olmazsınız. İnsanoglu açgözlüdür. Hep daha fazlasını ister. Ve bir çocuk gibidir aynı zamanda. Sahip olunca sıkılır. Pazartesi bulusalım mı dedi? Ayyy olur olur olur demeyin. Pazartesi işim var salı olur mu diyin?

Aramızda biletsiz yok değil mi roller coaster'a? Kalkıyoruz da...

3- Kezban da olmayın ama.

Dini inancınız, ailevi baskınız size özeldir. Ama bütün sorumlulugu erkek almısken de onu ugrastırmayın. 2. ve 3.maddelerin arasını bulun.

4- Bakımlı olun.

Bu bakım yapılacak. O yağlı saçlarla, pis tırnaklarla, leş gibi kokan ağızla, adidas superstarla olmaz kızlar. Alısveris konusunda erkeklerden daha şanslısınız. Hem çeşit fazla hem fiyatlar çok ucuz. Kendinize bir ünlüyü modelleyin ve o tarz giyinin.

5- Hem kültürlü zeki hem de aptal olabilir misiniz?

Eğer olabiliyorsanız tebrikler erkekleri peşinizden kosturuyorsunuz demektir. Kitap okuyan, müzik zevkleri olan kızları çekici bulur erkekler. Aptallıktan kastım şu. Bir konu hakkında erkekle zıtlasmayın. Yapabileceginiz bir şeyi de bazen ona yaptırın. Kavanoz açmak basit iş, ama mutlu oluyoruz mk erkek milleti olarak. Erkegi övün, bazı durumlarda aptala yatın. Araba kullanmayı cogunuz bilmiyorsunuz. Ve bir kadına araba kullanmasını ögreten erkek sinir de olsa içten içe mutlu olur. ''Ben biliyorum araba sürmeyi diyerek erkege laf sokup sonra da gidip direge çarparsanız''. T.şak kızı olursunuz. Net.

6- Kıskanıyor musunuz?

Kıskançlık bana göre özgüven düşüklügünün bir sebebi. Erkegin başkasına gidecegine, sizi aldatacagına inanıyorsunuz ve kıskanıyorsunuz. Neden ? Siz o kızlardan daha mı kültürsüzsünüz, daha mı bakımsızsınız. Özgüvenli olun. O kadar kızın arasından sizi seçiyorsa bir erkek, kolay kolay da aldatmaz.

7- Affetmeyeceksin.

Tokadı, dayagı. Affetmeyeceksin. Bu kadar. Bugün sana tokat atan yarın kafanı kesip çöp tenekesine atar.

8- Para konusu

 • Kendi paranızı kazanın. Parazit olmayın.Ne ailenize, ne de kocanıza. Bu hayattaki en önemli şey belki de. Eğer okumazsanız sırf bakire degilsiniz diye itilip kakılmaya razı olun. Eger okumus avukat, ögretmen, doktor vs olmussanız ''sanane bakire degilsem mk sie'' diyebilirsiniz.
 • Hesap. Hesapların hepsini erkege kitlemeyin. O hesap gelince havadaki kuşlara bakmayın. Ben de öderim diyin. Ödetmedi mi erkek. Tamam sonra kahveler benden o zaman diyin. Ama ortasını bulun. Ne ''yaaa ödicem işte bıraksana beee'' diye ortalıgı birbirine katın, ne de ''tuvalete kaçın''.

Haaa erkek hiç hesap ödetmiyor. Ödemeyin o zaman mk ne diyim. Yolun enayiyi. Zara'dan mango'dan çanta,cüzdan falan da aldırın.

Roller Coaster'dan biraz da zevk alma zamanı. Hadi ama bütün gün dümdüz gidemeyiz değil mi?...

9- Cinsellik

Bosanmaların temel sebebi. Bosanamayanlar da aldatıyor. Bu zamanla yasanacak ve tecrübe sahibi olunacak bir şey. Ama şu kadarını söyleyeyim yatakta pantere dönüşen bir kadını erkek asla aldatmaz. Oral yapmam, onu yapmam, oramdan tutma, burama vurma, ıyy igrenc diyen kız bir süre sonra can sıkar. Ve aldatılır. Beni aldattıgı bu muymus ya inanmıyorum der. Ama o kız oral yapıyordur. Sprite'tan acı gerçekler.

(Ürün yerlestirme)

Bunları sizi ezmek için yazmıyorum. Siz bir erkek olarak düşünün. Erken bosalan, göbekli, 1-2 pozisyon bilen, önsevisme ve sonsevisme yapmayan bir erkekle mi beraber olmak istersiniz. Yoksa sizi orgazmın uç noktalarında gezdirecek, bir christian grey mi ? Tabiki 2.si. Şu libidolarınızı bir özgür bırakın yahu.

Ha peki biz her seyi yaptık ama adam hala odunun teki gizlisolak. Gram zevk vermiyor. O zaman başka bir seyi bahane edip ayrılacaksın. Ya da seviyorsan katlanacaksın. Bak ama burası acı verici katlanacaksın. Genelde bu tarz katlanmalı ilişkilerde de ne mutlu olursunuz ne de mutlu edersiniz.

10- Erkeği evlilik, gelinlik, çicek, çocuk diye darlamayın.

Gelinlik sizi hayaliniz, bizim değil. Biz damatlıgı 5 dk'da alırız. Klasik zaten siyah. Ama o gelinlige milyarlar verip de sadece 5-6 saat giyecek olan, ileride içine bile sıgamayacak olan sizlersiniz. Sonra da erkege trip atmayın ilgilenmedi diye. Gelinlikle bir erkek niye ilgilensin yahu ?

11- Erkegi iten şeyler.

Trip, kapris, çocuk taklidi yapan kız. Hani bilemiyorum. Buraya ne yazsam gg. Siz yapmayın öyle seyler.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yarım kalan şeyler için yeni bir bence yazarım.

Roller Coaster Gizli Solak AŞ'yi tercih ettiginiz için teşekkür ediyor, hepinizin yorumlarını aşagıya bekliyorum :)

Kaliteli Kalın..

Bir Erkekten Kızlara, İlişkilere Dair Önemli Tüyolar
65
22
Görüşünü yaz
65Kız Görüşü
22Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Shiny_Prelude
  Sirf karsi tarafa kendini begendirebilmek icin farkli maskeler takar insanlar ve rol kabiliyetleri gelisir. Ancak, zaman gelir o maskeler inerse karsidaki kendini kandirilmis hissedecektir elbette. Sorun ne olmamiz veya nasil davranmamiz gerektiginden cok; kendi kimligimizi kaybetmeden, bizi oldugumuz gibi kabul edebilen ve bize uyumlu esimiz olup olmamasina bagli.
  Duygularini surekli bastiran insanlarda ileriki donemlerde ofke patlamalari siklikla gorulmektedir ve karsi taraf bu sebepsiz algiladigi serzenislerden bikmaktadir. Kiskancligi gizlemek yerine onunla basetmeye calismak gerekir asil. Ya da ozguven eksikliklerini erkegin iltifatlariyla gidermeye calismak zayiflik getirir felan falan... Kezban etiketlerini sevmem; -meli -malilar tek tipciliktir, herkes birbirine benzer gorunur bir vakit ama bu sefer de kimsenin cekiciligi kalmaz; kadin/erkek ayirmaksizin, bir insanin ikili veya coklu iliskilerinde saglam zemin kurmasini saglayan en buyuk seyin oturmus bir kimlik oldugunu belirtmek yeterli olacaktir. But! Benceni sevdim yine de :)
  Görüş hala geçerli mi?
  • Shiny_Prelude

   Hizli yazdim. Anlatim bozukluklarim varsa kusura bakmayin

En İyi Erkek Görüşü

 • nükleonBursaaa
  9. madde dışındaki tüm maddeler kişisine göre değişir. Aslında kısaca yapmacık olmayacak ; kendisi olacak ; akıllı olacak ve edepli , güvenilir olacak diyebiliriz en temelde. Aile düzeni içerisinde de en önemli konulardan biridir cinsellik. Toplumun iyi eğitilmemesinden , yanlış öğretilen ya da baskılanan dini öğretilerden toplumuz da kadınlar tahmin ediyorum yatak da %90 'i cinsel isteğini eşine hiç söylemiyor ve %70 de koyun gibi yatıyordur. İnsanlarımızın mutsuzluğunda eksik , düzensiz , uyumsuz , aile dışı cinsel ilişkiler önemli yer ediyor. Bencenizin öğretici kısmi biraz olsun 9. maddesidir. Bayanlar , evlendiğinizde eşinizle uyum içerisinde , birbirinizle her şeyi konuşabilerek , aşkla , tutkuyla sınırsız cinselliği yaşayabilmelisiniz , yaşamalısınız ki bir çift olarak karşılıklı mutlu olup sonsuzluğa erişebilin.
  Görüş hala geçerli mi?
  • nükleonBursaaa

   Mesela ; 1- Beni etkilemek için flörtöz hareketlere girdiği anda bende ki değeri düşer , çünkü ona dair kafamda soru işaretleri oluşur ; benden önce acaba daha kimlere kimlere böyle kur yaptı diye düşünmeye başlarım. 2- Kendisi gibi olmayıp kendini ağırdan almak için bir şeyleri yapmaktan ya da söylemekden geri duruyorsa bu da ondan soğuma sebebimdir ; doğal olsun. 3- Kezban diyerek aşağılamaya çalıştığınız insanlrın da alıcısı vardı elbet. Fakir bir ailenin kendi halinde bir kızı iken sosyetik bir ailenin entellektüel kızı gibi davranmamalı hiç bir bayan. 4- Yerine göre ve dozunda. 5 - Evet kültürlü olsun ama aptala yatıp kimseyi kandırmaya çalışmasın ; dürüst olsun. 6- Kıskançlık bir koruma mekanizmasıdır. Evet kıskançlığın özgüvensizlikle de ilgisi vardır ama salt özgüvensizlik sorunu değil aynı zamanda toplumsal bir sorundur ; yani toplumda eşine sevgilisine göz koyabilecek insanlar çokça ise kıskançlık kişisel sorun olmaktan çıkar toplumsal sorun haline dönüşür.

  • nükleonBursaaa

   7 - Örneği biraz abartmışsın. Bir kadın kocasının sözünden çıktığını onun otoritesini sarstığını ya da toplum içinde küçük düşürdüğünü farkedip şayet eşi ona dozunda bir şiddet uyguladığında ya da bağardığında evet kabahatliydim ve kocam da gerekeni yaptı otoritesini korudu ve beni terbiye edip aile birliğini korudu , kocamdır döver de sever dediyebiliryorsa o kadın asil kadındır ( Bu ''şiddet'' dozunda olmalıdır. ) . Bunun dışındaki keyfi şiddete her şekilde karşı çıkmalılar. Kadına şiddete hayır ! . 8- Kendi parasını kazanmak zorunda değil ; çalışmak zorunda olan erkekdir. Bir mesleği var ve çalışıp aile düzenini sekteye uğratmadan ev ekonomisine katkıda bulunabilirlerse be ala. 10- Aile düzeni ile ilgili tüm konular beni mutlu eder. 11- Yerine göre çocukluk , şekerlikler de yapmalı. Trip , kapris yerine eşiyle , sevgilisiyle ne isteyip ne istemediğini açıkça konuşmalı.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

6421
 • yarenbirsen
  Çok samimi buldum ilgiyle okudum ancak p din ile ilgili şey kisiye özgü değil.
  O dini yaşayan insanlara özgü oldugundan ona göre hareket etmelidir kisiler.
  • Gizlisolak

   O konu üzerinde çok durmadım. Çünkü çemberimin dışındaydı. Teorikte mükemmel olabilir islam ama pratikte rezalet. Sevisenlerin, içenlerin coguna sorsan müslümanım der. Amaan kim mükemmel der. Bahsettigim çok dindar insanlar için geçerli.

  • yarenbirsen

   Kusursuz olan islam. Müslüman değil.

 • Muallime__
  Dini inançlar ya da farklı bir kültür kezbanlık mıdır?
  Bence siz bir görüşünüzü değiştirin.
  Ya da direk o.. istiyorum ben diyebilirsiniz. O zaman kızmayız haliyle.
  Tercih meselesi sonuçta.

  Ama tutup da hiç sevgilisi olmamış kız isteyip elini tutmasına izin vermediği için de kıyameti koparmayacaksın arkadaşım.
 • snowflower
  yahu kendimiz olalım yeter bir erkek için yok şöyle ol yok böyle ol oldu canım ki zaten sırf kendini beğendirmek için öyle olanların üstünde komik durur bu tarz şeyler sizi seven olduğunuz gibi sevsin kızlar
 • -Angeliciouss-
  Ne saçma bir bence. Erkeği etkilemek için ideal kadın olun zart olun zırt olun. Bu ne lan? Erkek etkilesin asıl.
  • dfsdhsgj

   ERKEK ETKİLESİN ASIL DİYORSUNDA ERKEK ETKİLENMESİ GEREKEN KIZI ETKİLER UCUZ KIZI NİYE ETKİLESİN ONU ZATEN İKİ CÜMLEYE TAV EDER SONRADA SİE DER.

  • Gizlisolak

   Haklisin buraya yakisikli italyan erkekleri koymam lazimdi seni islatabilmem icin. Yazida bahsettigim kezban tam olarak sensin.

  • -Angeliciouss-

   Bence diyen sana da büyük memeli kız lazım değil mi mahmut?

 • Suskun_sevdalı06
  Bence Bunlarin cogu zaten genel itibariyle butun bayanlari kapsiyor yapilari boyle ancak erkeklerin en cok dikkat ettigi bolumu karsi cinsin bakimli ve dikkat cekici olmasidir (bakimdan kastim bor ton makyaji surup abarti parfumler kokular surmesi degildir) ve kisilik olarak dogal olmasidir gerisi bir erkegin ciddiyetine kalmistir. eger ciddi dusunuyorsa tribine takilmaz sabredip bekler ama eger ciddi dusunmuyorsa zaten iki tripten sonra ucuncude bir bahane bulur ayrilmak ister.
 • meryy01
  Süperr yazmissin ilk defa senin benceni okudum ve ilk gorusum daha once gormemistim seni ama artik aklimdasin bide hoslandiginiz kisiyi nasil etkiliceksin? Onun detayina girseydin keske😊ama iyiydii.👍👏
 • Seviyorumben
  Harikaaaaaaaaaa olmuş seni bundan sonra hep takip edeceğim 😊😊😊😊😊
 • Carmen_
  Kimse kusura bakmasin ama trip atan kiz ya ergendir, ya simariktir, ya da kafadan bir problemi vardir diye dusunuyorum. Evet ben bir kizim ama trip'ten nefret ederim. Fakat trip atan erkekler de var, allah basima getirmesin, kizlardan daha beter.
  Bencen cok guzel ve bilgilendirici olmus, emegine saglik.
  • Virgil

   Turkiyedeki kadinlarin ekseriyeti ultra kaprisli

  • beybck

   Ya trip atmayan kiz bana denk gelmedi 18 30 yas arasi bir suru kiz arkadasim oldu hepsi ayni fabrika urunu gibi sen bnce yaniliyorsun

 • TecrübePeşinde
  Kendi parasını kazanması mı? Kendini ağırdan satması mı?
  İlk bakışta hayır tabi ki de bana bağlı olmalı, sözümden çıkmamalı, benim otoritem altında yaşamalı diye düşünülse de.. Böyle olduğunda erkek tez zamanda sıkılır ve teslimiyeti ele aldığında o iş biter.. O Yüzden dostum haklısın ilk bakışta ters gibi görünen bu fikirler uygulamaya geçildiğinde etkileyicidir ve ilişkinin sürekliliğini sağlar güzel yazı tebrik ediyorum severek okudum ;) Buda sitede ki ilk yorumum :D
 • amelie97
  Aptallığa yatın ne ya , sırf onun egosu tatmin olsun diye ben bildiğim şey için bilmiyorum mu diyicem. bence siz ilk narsist kişilik bozukluğunuzu düzeltin
  • amelie97

   Yiğidi öldürürüm ama hakkını yemem. Tokadı affetmeyin ve para kazanın konusundaki tavsiyeler güzel, böyle düşünmen daha da güzel.

 • unmyeong
  Çok hoşuma gitti bu bence :D Sonuna kadar zevkle okudum.
 • ablanız-geldi
  güzel yazmışsın bu arada gg neyin kısaltması sorması ayıptır merak ettim bilmiyorum da :D ayrıca en sonda belirttiğin cocuk taklidini aşırıya kaçılmadıkca seviyor erkekler bence. benim sevgilim en azından bayılıyor 😊
  • Gg; good game, ümidi kesilen nokta, caresizlik, kufur etmek icin kendini tutmak, latin amerika dilinde; begenilen durum. Gecmis bir zamani husranla dile getirme. Uzaar gider :D

  • ablanız-geldi

   @gölcüktenbirinsan helalll tüm anlamlariyla aciklamşsın kardeşim sagolasin sgdhdjsd 😂

  • @ablanız-geldi eyvallah ablaa :D

 • ogz34
  kadinlar bu dediklerini zaten bilinçsiz bir şekilde yapiyorlar. erkeklere göre daha tecrübeliler. ayrica ilgi işareti dediğin şey manipüle edilebilir.

  kizlara tavsiyem cilve yapmayi öğrenmeleridir cilveli kız her zaman ondedir. iliskinin ise bir tüyosu olmaz ilişki uyum demektir uyum yoksa 10000 tüyo uygula sonuç değişmez.
 • frowsy-bunny
  Emeğine sağlık gayet güzel olmuş. Yalnız son kısımda yanı erkeği iten şeyler kısmında çocuk taklidi demişsin. Ya aslında yerine gore çocuk gibi simarmalar çok hoş olabiliyor. Belki sana hoş gelmeyebilir ama hoş bulan erkeklerde var :) birde ilişkinin başlarında çok abartmamak şartıyla bir kaç kere trip atmak da güzel oluyor ama sonraları gerçekten çok itici geliyor :) zaten akıllı bir kadın nerde nasıl davranması gerektiğini bilir. Biz her ne kadar nesnel şeylerden bahsetsekte istisnalar olabiliyor hepimiz farkliyiz. Birde burada yazanları çok fazla takinti haline getirip abartanlar oluyor bir sure sonra yapmacikliga donusuyor. Bunları elbette uygulamanın faydası oluyor önemli olan yine kendin kalabilmek :) olmuyorsa zorlamayin, sizi o şekilde kabul eden biri de vardır elbet
  • Gizlisolak

   Kesinlikle. Cok haklisin. Sen olayin mantigini kavramissin zaten. Onemli olan da bu. Mutlu bir hayatin olur umarim.

  • frowsy-bunny

   Tesekkür ederim, umarım senin de..

 • siyahiimsii
  Çok beğendim ya sen surekli yaz sıkılmadan sonuna kadar okurum eline sağlık :D
  • Gizlisolak

   Tesekkurler. İstekler olursa onlar hakkinda bir bence daha yazarim

 • MATHEW
  okudukdan sonra acaba ben mi yazdım bunu diye profile tıkladım :O resmen aklımdakileri yazmıssın cok iyidi emeğine sağlık :D
 • Ad0nis
  Ellerine sağlık, çok güzel bir bence olmuş.
  Ufku geniş, bir ilişkide olabilcek herşeyi anlatmışsın. Herkesin okuması gereken bir bence olmuş.
  Teşekkürler😊
 • şarjıyok
  cidden gerek yok böyle şeylere :D bakımlı ol zaten özgüven gelir. duygularınla değil aklınla hareket et. bitti bu kadar. kişiliğini etkileyecek yapmacık hiçbir şeye gerek yok. tek tip, özenti insanlarla dolu ortalık sırf bu tavsiyeler yüzünden
 • Kumral034
  Gerçekten çok haklısın söylediklerine %100 katılıyorum. Ben o kadar değil de sevgilim evlilik diye bazen delirtiyor. 😏
 • mavişcikk
  Oldu erkegi rahat bırakalım bize tasmayı taksın.. ya Allah aşkına bir de kızların sizi aldatmaması ya da ayrılmaması icin siz bunları kendinizde deneyin.
  • Ahahah. İste ben bu yuzden savasiyorum. Olabildigince acik ve aci verici olaylar silsilesinde 200 gradlik donus gibiyim 😭

 • Yasemin99
  Bu dediklerinin hepsi zaten bende var cinsellik hariç. Şu an adam peşimde koşuyor kesinlikle hepsi gerçek ve guzel olmus eline sağlık
 • nur_ylcnky
  Bir erkeğin kızları bu kadar güzel gözlemlemesi şaşırtıcı 😁 on numara olmuş 👍🙆
 • AfetHoca
  Çok eğlenceli bir dille yazmışsın tebrikler ve teşekkürler :) Faydalı. Keyifle okudum.
 • tutkdlisi
  Kültürlü kendini geliştirmiş bir erkekten yorumlar bence 😉
 • Davsann
  İnsanlar umduğunu bulamıyor, bulduğunun fazlasını umuyor.
  ~Eline Sağlık~
 • UnCanny
  "Pazartesi işim var salı olur mu diyin?" buna takıldı gözüm, ilk buluşmada bir kız bana bunu derse görüşmem bile bir daha.
 • blairwoldorf
  Yarısı gidicek taktiği güzel olmuş merak edip sonuna kadar okudum 😂
 • prlkary
  HA-Rİ-KA!! bayildim. Bu gune kadar burada okudugum en guzel bence.
 • BeyazKurdele
  Çok samimi bir bence dostum 💒🌷👍💋💘🎀 beğendimm :)
 • Yeşilbaşlıördek
  Olması gerekeni yazmışsın.
  Emeğine sağlık
  Kaliteli kal🙋
 • zeyynnpp
  Güzel şeyler yazmışsın ama bnce herkes olduğu gbi olmalı degişmemeli karşndaki sni oyle svmeli sevmek bu degilmidir zaten kişiyi olduğu gbi sevmek degişmesini istememek
 • enivecivokkee
  Ciddi anlamda cok iyi olmus eline saglik buraya bu yorumu birakiyorum donup tekrar okuyacagim demek tripten nefret ediyorsunuz :))
 • mavis0909
  Demişsin ya bu kadar kız arasından erkek seni seçerse aldatmaz die 4 yıllık ilişkimiz i bir kenara atıp aldattığını öğrendim yani bu sözlerin gerçeklik payı düşündürücü
 • Minipple
  Bir gün sevgilim olursa dikkate alacağım öneriler...
 • furkanfurkan399
  hepside doğru ya☺her seyi erkeklermi yapacak arkadaş sizde bir adım atın bazı seyleri sizde sırtlanın bazen güçlü olmak beden degil karakter meselesidir 👍
 • HizliveRizeli
  Ağırdan satma konusu bana kolpa genelde o triplere girenler itiyo soğutuyo
 • abiyecelladı
  Samimi bir bence olmuş, kalemini sevdim ancak katılmadığım noktalarda var tabii
 • turunchanim
  Kezbanligi da atlatiriz da kiskanclikda kaldim @Gizlisolak 😔
 • oksijen_34
  dostum zaten erkeklerın işi zor bide sen iş cıkarma basımıza :))) şakaka iyi olmus eline saglık :))
 • tanrınıneli
  şöyle şeyleri okumaya üşenen tek ben miyim, millet harıl harıl okuyor arkadaş.
 • darkangel44
  Oldukç güzel olmuş. Emeğine sağlık. Hemen hemen her konuya değinmişsin. Beğendim :)
 • bbambi
  çok eğlendim okurken, güzel olmuş teşekkürler :D
 • BananeDiyenAdam
  Çok güzel noktalara değinmişsim ellerine sağlık ekşici kardeşim :)
  • Gizlisolak

   Eksici degilim kardesim henuz. Ama az kaldi

 • pisgolok
  Mantikli
 • FUNDUŞUM
  4. maddeyi okuyunca kızlardan soğudum 😣
 • Jezzzz
  Adam king
 • Aysun25
  Sonuna kadar destekliyorm çok haklısın.
 • Sweetgirl061
  Himmm anladimmm😊😊🙌
 • Semayk
  çok güzel olmuş ama bazı yerlerde istisnalar var
 • elmasekerimsi
  Harrbii harbi iyi yazmissin yalniz :D
 • ayisigim24
  cok güzel sonuna kadar okudum
 • yeniherseybenim
  Cok guzel sonuna kadar okudum emegine saglik
 • PianistKadın
  Ve panda gibi uzanip kalmayin.
  emeğe saglik.
 • isimsizyalnızkovboy
  İğrenç
 • Özzeenn
  Güzel yazmissin. Emegine saglik. Cok samimi olmus.
 • Floraflore
  İşte bu 👍
 • Bilbakalimkimim
  Emeğine sağlık buda süperdi :D
 • Osimhen
  Genel olarak mantıklı bence olmuş
 • February123
  Hahah cok iyi ya
 • Karaktersiz2
  Güzel bir bence olmuş. Emeğine sağlık
 • Daha Fazla (25)
YÜKLENİYOR...