Kadının Dört Elementi

SinirliBiber

Kadının Dört Elementi

Su, ateş, hava ve toprak.

Bu dört element, insan yaşamı için temel ihtiyaçlar bildiğiniz gibi. Ben de şunu düşündüm; bir erkek bir kadına ihtiyaç duyduğuna göre, kadının da kendine has elementleri olmalıydı. Peki erkekler, bir kadında ne ister? Erkeğin yaşam döngüsü, bir açıdan bakınca kadına bağlıdır.

Siz kadın arkadaşlarımız, bir erkeğin kalbini kazanmak istiyor musunuz? Burada bahsettiğimiz erkek, fiziksel ve duygusal açıdan olgunluğa erişmiş bir erkektir.

Bir Adam, Bir Kadında Ne Arıyor?

Kadının Dört Elementi

Oyuna dahil olmalısınız.

Erkekler, hayatı oyun olarak algılarlar. Ciddiyetinin her ne kadar farkında olsalar da, oyun oynamayı seven kediler gibi yaşamayı severler. Erkek, doğası gereği böyle yetiştirilmiş ve hayatın içine bırakılmıştır.

Malesef ki bir çok kadın bunu bilemiyor veya öğrenemiyor. İşin sadece konuşmakla çözüleceğini zannediyorlar. Öyle değil işin aslı. Onunla, hayat oyununun içinde yer almalısınız. Oyun arkadaşı olabilecek misiniz ona?

Kadının Dört Elementi

Bağımsız mısınız?

Çünkü erkekler, bağımsız, özgür kadınlardan yana tercihlerini kullanıyor. Zayıf ve kendinden emin olmayan kadınları sevemiyoruz. Bunun sebebi şudur;

Güçlü kadın, erkeğin ilham kaynağıdır.

Kadının bir amacı olmalı. Yaşadığınız ilişki içerisinde bile bunu farkettirmelisiniz erkeğe. Bir adam, sizin başarınız ve gücünüzden asla korkmaz.

Kadının Dört Elementi

Duygusallığınız ne durumda?

Erkekler duygusal kadın arıyorlar. Ama lütfen bunu abartmayın. Salya sümük olmayın. Duygusallığınızı, olgunluk çerçevesinde yaşamanız bizim için daha cazip. Çünkü siz bazı kadınlar, duygusallıklarınız yüzünden paylaşımcı olamıyorsunuz. Belki size garip veya saçma gelecek ama bir erkek olarak düşüncelerim bunlar.

Dramatize etmeden ve sakin olarak bize sunun duygusallığınızı. Bizim duygularımıza da ortak olun.

Kadının Dört Elementi

Çekici kadınlar...

Tutkulu, cazibeli kadınlara hayır diyemiyoruz. Sonarlarımız açık olduğunda, onları hemen fark ediyoruz. Çekici bir kadını fark etmemek mümkün mü sevgili okuyucular? Kesinlikle değil. :):

Demek ki neymiş kadının dört elementi?

Oyuncu, Güçlü, Duygusal ve Çekici olmakmış.

Kadının Dört Elementi
11
8
Görüşünü yaz
11Kız Görüşü
8Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Kız Görüşü

 • Shiny_Prelude
  Bir erkek basarili bir kadindan korkmaz, eksik bir onermedir. Basarili kadinin burdaki tanim araligi max erkegin basari oranina kadar veya esit olmalidir; kendisinden daha yuksekte olan bir kadin erkegin ozguvenini zayiflatacagi icin, bir sure sonra erkegin uzaklasmasina neden olacaktir.

  Erkekler duygusalliktan cok vicdana bakarlar (bizler gibi). Romantizm, gerceklik algilarini ortecek seviyedeyse iticidir; duygusallik da oyle. Ancak, akilli, zeki ve vicdan sahibi bir insan saygiyi hakeder. Baskasinin duygularini incitmeyen biri olmak yeterli artik bu devirde (Bu bile az bulunur)
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Ehlivukuf
  Güçlü kadın, erkeğin ilham kaynağıdır. diyorsunuz kısmen haklısınız ama şimdi böyle bir durum da yok değil hani..
  Güçlü kadınlar istiyorsunuz. Güçlü ve cesaretli. Sizinle korkmadan sevişebilecek kadınlar istiyorsunuz. Sizin için başkasını öldürecek kadar korkusuz kadınlar. Şehirlerini, evlerini, şarkılarını, terk edecek kadınlar. Sizin için şiirler yazacak kadınlar istiyorsunuz. Sonra onları Hayatı boyunca bir şiir bile ezbere bilmeyen korkak kadınlar için terk ediyorsunuz.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

107
 • Uçakyaparım
  Onunla hayat oyununun içinde yer almalısınız demişsiniz, peki ben bunu nasıl yapacağım? Onun yun arkadaşı olmak için nasıl davranmam gerek? Ciddi olmama rağmen oyun oynamayı seven kediler gibi mi yaşamam gerekiyor, yani hayata bu gözle mi bakayım? İşin sadece konuşmakla çözüleceğini zannediyorsunuz ama yanılıyorsunuz demişsiniz. Konuşmak dışında başka ne yapmalıyız? Bunlara cevap verirseniz memnun olurum. Erkekleri biraz olsun anlatan bir yazı olmuş, emeğinize sağlık.
 • rayrayşalimalitiko
  Peki oyunu biz de çok seviyorsak.
  Dengeler değişirse ne olacak?
 • Anas10nlu_jelib10n
  4 elemente sahipmisim demekki 8 yıldır aynı adam hayatımda 😊 ay mutlu oldum şimdi 😊
 • -Eyll-
  Bende neden yalnızım diyordum
  Hmm ok doğru dedin 😂😂
  Ellerine sağlık
 • Bakırköylüm
  Para Diyordu Bir Filozofumuz Para Olsun Gerisi Hikaye :)
 • Geldedindegelmedikmi
  Katılmıyorum erkekler bağımsız özgür kadınları önce ehlilestirmeye çalışır olmayınca kaçar !
 • l_iya
  Emegine saglik
 • dilem05
  Yanina da ketcap mayonez verelim mi 😄
 • ByPoseidon
  Bak tahta olmasın o element yanlışın var :D
 • BeyazKurdele
  güzel bence :(
 • mMaxcodeRİMm
  Göz kalemi ve Eyeliner :)
 • Kızılcıkk
  Güzel bence :)
 • JackqueeLıne
  Güzel yazı olmuş ellerine sağlık
 • ჩεllმƈἶმօツ
  güzel bence olmus
 • bişidicm
  Güzel bence :D
 • kızıntacı
  Beğendim, güzel
 • nevermore94
  SinirliBibermisin sen
YÜKLENİYOR...